RuyaTabirleri.com

Rüyada Gardırop Görmek

Rüyada gardırop görmek, iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Hane içinde yaşanacak tatsızlıklara, huzursuzluklara, fikir ayrılıklarına, ağız dalaşına tabir edilir. Rüya sahibinin, işlerindeki verimin ve performansın düşmesi yüzünden önemli oranda maddi güç kaybedeceği bu nedenle de gelirinin çok kısıtlanacağı, faturalarını ödeyemez olacağı hatta temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamaz hale geleceği şekline yorumlanır. Kısmet ve gelir kapılarının kapanacağına delalet eder.

Rüyada Gardırop Düzeltmek

Rüya sahibinin fikir değiştirmesi anlamına gelir. Kişi iş hayatında hangi alana yönleneceği, hangi alana yeteneği olduğu, hangi işi yaparsa doğru olacağı ve sermayesinin hangi sektöre yeteceği ile ilgili olarak bazı belirsizlerden kurtulacak ve kesin bir karara varıp adım atacaktır.

Rüyada Gardırop Yerleştirmek

Rüya sahibinin hayatıyla ilgili çok önemli ve geleceğini etkileyecek bir iş yapması, kafasında planladığı işin başına geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Yeni Gardırop Görmek

Rüyada yeni bir gardırop görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı bir evlilik yapmasına, huzur, mutluluk, keyif, bolluk ve bereket içinde yaşamasına delalet eder.

Rüyada Eski Gardırop Görmek

Rüya sahibinin yapacağı bir işte bildiği yoldan gitme fikri ile hareket edeceğine, başarısız olunan bu işte daha temkinli adımlar atıp, kendine yeniden bir şans verip, bu kez olur inancıyla yola koyulmasına işaret eder.

Rüyada Gardırop Boşaltmak

Rüya sahibinin öncelik verdiği bir işi erteleyip askıya alacağına, kendisi için daha acil ve önemli olan bir duruma müdahale etmek için harekete geçmesine tabir edilir. İşler kısa sürede yine eski haline dönecek ve her şey yoluna girecektir.

Rüyada Gardırop Yıkılması

Rüyada gardırop yıkılması iyi değildir. Muhtemel bir iflasa, iş ya da kazanç kaybına işaret eder. Sıkıntılı ve zor günler yaşanacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gardırop Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. SALİHA CANAYLI (06 Kasım 2014 saat: 14:06)

    Rüyamda iş yerindeyim. arkadaşlarla çalışıyoruz. ve odada büyük beyaz bir gardlop veya dolap görüyorum. evrak dolabıymış, aniden yerinden oynayarak çalışma arkadşlarımdan birinin üstüne düşüyor ve arkadaş altında kalıyor. üç arkadaş dolabı kaldırıp arkadaşı çıkarmaya çalışıyoruz. ancak altında kalıyor ve rüyaya göre ölüyor. sonra kurtarma ekibi gelip dolabıkaldırmaya çalışıyor. vekaldırıyor. ölen arkadaşyın üstünü kağıdla kapatıyorlar.biz çalışmaya devam ediyoruz….


  2. elmas (30 Kasım 2014 saat: 09:27)

    Rüyamda öğretmen olduğumu gördüm. Fakat sınıf yatak odamdı ve 2 tane tahta vardı ben tahtaya bi şeyler yazıyordum çocuklar şarkı söylüyordu bende onları susturmaya çalışıyordum sonra bi kız öğrenciyi tahtaya çıkardım soruyu yapamadı sınıf ona güldü bende gülmesinler diye çok kolay soru sordum ve büyük bi dolap vardı odada o dolabı başka bi yere taşımak istedim içi kıyafetlerle doluydu bunun anlamı ne demek ?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,