RuyaTabirleri.com

Rüyada Gasilhane Görmek

Rüyada gasilhane görmek, rüyayı gören kişinin cefakâr ve olgun kimse olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin son lokmasını da aç olan insanlarla paylaşacak kadar yüce gönüllü, paylaşımcı ve asil olduğuna delalet eder. İşlenen sevaplara, yapılan hayırlara, edilen dualara yorulurken rüya sahibinin çok insanın ve hayvanın kurtuluşuna vesile olduğuna ve dolayısıyla da birçok canının kahramanı sayıldığına işaret eder.

Rüyada Ölü Yıkanan Yeri Görmek

Rüyada ölü yıkanan yeri görmek, aslında yine gasilhane görmek anlamına gelir ve bu rüya da benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çevresine iyilik, mutluluk, hayır ve huzur dağıtan kişi olduğuna bu sayede çok sevildiğine, sayıldığına ve el üstünde tutulduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin değeri bilinmesi gereken kimse olduğuna ve böyle insanların ender bulunduğuna alamet eder.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyayı gören kişinin uykusunda yıkadığını gördüğü insanın masraflarını karşılayacağına, yüküne ortak olacağına ve deyim yerindeyse onu sırtlayarak, külfetini azaltacağına ve onun hayır dualarını alacağına delalet eder.

Rüyada Camide Ölü Yıkamak

Rüyayı gören kişinin barışçıl ve dost canlısı kimse olduğuna, insanlara samimiyetle el uzattığına ve herkes için muhakkak yapılacak birşeyler olduğuna ve iyi birşeyler yapmaya niyetlendiği zaman Allah’ın kendisini yalnız bırakmayacağını düşündüğüne işaret eder.

Rüyada Morgda Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, görüldüğü yer fark etmeksizin her daim hayır olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin vuslata çok yaklaştığına yani çektiği özlemin biteceğine ve muradına ereceğine yorulur.

Rüyada Musalla Taşı Görmek

Şanssızlık ve uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin mallarının elinden gideceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gasilhane Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Irem (30 Aralık 2014 saat: 08:02)

    Rüyamda ölüleri aynı mezarın içine aralarını sadece taş koyarak ayırmışlardı ve üstü açılır kapanır camdı. üzerlerini istediğim zaman açabiliaçabiliyordum. Açıp yiyecek su falan atıyordum. Bir bebek gördüm 6 aylık falandı. Baktım ağzını aça aça birşeyler yiyordu. Hemen kucağıma aldım sanki ölü gibi değildi ama mezardaydı. O kadar güzel bir bebekti ki.. Hemen aldım eve götürdüm. Sarıla sarıla. Sonra bu ölüyü neden mezardan cıkardın cok günah hemen yerine götür dedi anneanem. Koşarak ben günah olduğunu bilmiyodum diye diye mezarına geri götürdüm. Mezarına bıraktım ve rüya orda bitti.


  2. Irem (30 Aralık 2014 saat: 08:12)

    Rüyamda ölüleri aynı mezarın içine aralarını sadece taş koyarak ayırmışlardı ve üstü açılır kapanır camdı. üzerlerini istediğim zaman açabiliaçabiliyordum. Açıp yiyecek su falan atıyordum. Bir bebek gördüm 6 aylık falandı. Baktım ağzını aça aça birşeyler yiyordu. Hemen kucağıma aldım sanki ölü gibi değildi ama mezardaydı. O kadar güzel bir bebekti ki.. Hemen aldım eve götürdüm. Sarıla sarıla. Sonra bu ölüyü neden mezardan cıkardın cok günah hemen yerine götür dedi anneanem. Koşarak ben günah olduğunu bilmiyodum diye diye mezarına geri götürdüm. Mezarına bıraktım. Birden kalktı sende gel cennete gidelim gibi birşey söyledi. Bende gelicem beraber yatıcaz söz veriyorum dedim. Ve bunu 3,4 kez tekrarlattı bende gelicem söz veriyorum lafını. Sonra yerine yattı rüya burda bitti.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,