RuyaTabirleri.com

Rüyada Gazel Görmek

Rüyada gazel görmek, rüyayı gören kişinin mutluluğunun ve huzurunun yaşamı boyunca bozulmayacağı anlamına gelir. Hayırlara alamet eder ve iyi olan şeylere sahip olmak şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin karşısına hep güzel insanların çıkacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına tabir edilir. Sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamak demektir.

Rüyada Gazel Süpürmek

Rüyayı gören kişinin olmayacak işlere heveslenmesi nedeni ile elindekileri kaybedeceğine, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Gazel Toplamak

Rüyayı gören kişinin bazı engellerle ve kötü olaylarla karşılaşacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine ve zahmet çekeceğine delalet eder.

Rüyada Gazel Okumak

Rüyayı gören kişinin herkesin kendisine hayran olmasına vesile olacak, insanlarda hayranlık uyandıracak ve onları da aynı şeye heveslendirecek başarılar göstereceğine, kendisi ile gururlanacağına, herkesin yapamayacağı şeyleri başarması sayesinde de kendisine olan inancının ve güveninin de artacağına işaret eder.

Rüyada Gazel Yakmak

Rüyada gazel yakmak iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yeşil gazel yaktığını görmesi uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağına, hastalanacağına, üzüleceğine alamet ederken rüya sahibinin uykusunda solmuş, sararmış ve çürümüş gazel yakması da eline geçecek fırsatları doğru şekilde değerlendirmesi ile şansının döneceği anlamına gelir.

Rüyada Gazel Yaprağı Görmek

Rüyayı gören kişinin yeşil gazel yaprağı görmesi de sarı gazel yaprağı görmesi de hayır anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dilediğince bir hayat geçireceğine, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gazel Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hasan tülü (05 Temmuz 2014 saat: 17:17)

    Rüyamda bulunduğum bölgenin tüm ağaç ve bitkikerin kuruyup sapsarı olduğunu ve özellikle de portakal ağacını belirgin bir şekilde gördüm. Eşime buradan sessizce uzaklaşmamızı söyledim.sessizliğimdeki amaç sanki burası cehennemi andırıyordu ve metafizik yaratıkların zarar vereceğini hissediyordum.bulunduğumuz noktadan başlayıp batıya ( azap bölgesi ) gitmeyen doğuya giden çok güzel bir asfalt yol vardı. Not : bu rüyadan sonra gerçek hayatta ekip diktiğimiz tarım ürünleri ya büyük bi afete uğradı yada kurudu gazel oldu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,