RuyaTabirleri.com

Rüyada Gazeteci Görmek

Rüyada gazeteci görmek, rüyayı gören kişinin çevresiyle mümkün olduğunca alakadar olduğuna, özellikle ülke gündemini iyi takip ettiğine, güncel olaylara ve genel kültür konularına da meraklı olduğuna alamet ederken bir diğer yandan da kişinin etrafından dönen dedikodulara, asparagas haberlere ve aslı astarı olmayan sözlere işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Gazeteci Olmak

Rüyayı gören kişinin bildiklerinden şaşmayan, doğrularından ödün vermeyen, ailesinden öğrendiklerinden de sapmayan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, tabiri caizse en doğru yolun bildiği yol olduğunu savunan ve bu doğrultuda yaşayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Ünlü Gazeteci Olmak

Rüyayı gören kişi mesleğindeki başarıları sayesinde herkes tarafından takdir edilen ve böyle bilinen kişi demektir. Rüya sahibinin çevresinde kendisinden feyz almak ve tıpkı onun gibi usta olmak isteyen insanların olduğuna delalet eder.

Rüyada Gazetecileri Görmek

Rüyada gazetecileri görmek de tıpkı gazeteci görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin sosyal ve aktif bir kişi olduğuna, mümkün olduğunca çevresindeki problemlerle ilgilendiğine, gerçeklere gözlerini kapamadığına ve olup bitenin farkında olarak yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Muhabir Görmek

Rüyayı gören kişinin işiteceği kâh çirkin kâh güzel, kâh sahici kâh sahici olmayan sözlere işaret eder. Rüya sahibinin bazen sinirlenmesine, üzülmesine ve mutsuz olmasına neden olacak bazen de tam tersi şekilde sevinmesine, şifa bulmasına, rahatlamasına, ağız tadına ve keyfe kavuşmasına vesile olacak olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Muhabir Olmak

Rüyayı gören kişinin yaşadığı olumlu ya da olumsuz olaylardan çıkardığı sonuçları çevresindekilerle paylaştığına, onlara tavsiyelerde bulunmaktan ve kendilerini telkin etmekten haz duyduğuna rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin kendi doğruları dışında başka fikirlere pek de sıcak bakmadığına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gazeteci Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Hülya (20 Ekim 2014 saat: 13:01)

    Rüyamda sevdiğim insanı gördüm. Gerçek hayatta aramızda ilerleyen bir durum yok sadece platonik. Onun bir muhabir ve iki güzel kızla röportaj yaptığını gördüm. Kızlarla gidecekken benim yanıma geldi ve muhabire beni görüştüğü kişi olarak tanıttı. Aksam yemeğinde ailesi ve arkadaşları ile tanisacagimi söyledi. Onlar restauranttayken ben makyaj yapmak için bir ayna buldum. Tam oradan cikacakken aşağı baktım ve onlarca kat aşağı inen merdivenler gördüm ama inmedim, yukarı çıkarak binayı terkettim. Sonra onları aramaya çıktım karşımda deniz çok güzel görünüyordu. Sonra karanlik bir mekanda onları buldum önümü görmekte zorlanıyordum. Yanlarına gittim ve daha aydınlık bir masada oturuyorlardi. Masada yemekler ve esprili bir ortam vardı. Bu sırada uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,