RuyaTabirleri.com

Rüyada Gazi Görmek

Rüyada gazi görmek, rüyayı gören kişinin çok iyi niyetli olduğuna, herkese karşı olumlu, güzel duygu ve düşünceler beslediğine, bütün insanları kendi gibi bildiğine fakat bunun bedelini hep üzülerek, kırılarak ve hayal kırıklığı yaşayarak ödediğine işaret eder. Rüya sahibi sevgisine, dostluğuna ve cömertliğine layık mı, değil mi diye düşünmeden herkese kalbini açıyor ve onlarla elindekileri paylaşıyor demektir.

Rüyada Gazi Olduğunu Görmek

Rüyada gazi olduğunu görmek çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişiyi kurtuluşa götürecek yollara ve çarelere kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin girdiği işlerde muvaffak olacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına rivayet edilir. Huzurlu, sağlıklı ve güzel yaşamaya alamet eder.

Rüyada Gazi Asker Görmek

Rüyayı gören kişinin mertebe sahibi olacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine tabir edilir.

Rüyada Askerde Gazi Olmak

Rüyayı gören kişinin şerefli işler yapacağına, bu sayede tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına işaret eder.

Rüyada Gazi Madalyası Görmek

Rüyayı gören kişinin kişisel çalışmalarının ve bireysel projelerinin çok beğenileceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına yorulur. Rüya sahibi çok olumlu ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacak demektir.

Rüyada Ordu Görmek

Rüyayı gören kişinin Allah’ın korumasında olacağına, onun tarafından iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, ondan gelecek lütuflar sayesinde de dünya hayatında rahatının hiç bozulmayacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Gazi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Sercan (01 Haziran 2014 saat: 12:18)

    normalde izmir foçaya usta birliğim çıktı. Rüyamda Foçada bir gemideyim komutanlar var ve ateş açıldı bir mermi bana geldi ve yere yığıldım öldüm sandım sonra otobuse bindim fakat tam girmemiş mermi ve gazi olmuşum. Bu neye delalettir. Ondan sonrada sevdiğim kızı gördüm fakat o beni gerçekte abi olarak gördüğünü söylemişti rüyamda ise beni çok sevdiğini söylüyordu ver dedesi babanneside beni damadı olarak görüyordu onlarda istiyordu vew kız benim evime gelmişti rüyamda. Bana çok sıkı sarılmıştı Özlediğini söylemişti. Bunuda açıklarsanız çok sevinirim. Hayırlı pazarlar. Deniz Piyade Komando Sercan Yavuz.. Saygılar..


  2. mukaddes (01 Aralık 2014 saat: 11:47)

    Ruyamda birden fazla yuzleri cok guzel vucutlarinda tuy olmayan kiminin bacagı yok kimini kolu yok onlara yardim ediyorum birinin bacagini siviyorum bacagindaki sislikteki beyaz renkteki siviyi bosaltiyorum guzel yuzlu genc bir esim oldugunu onunla bu genclere yardim ettigimizi goruyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,