RuyaTabirleri.com

Rüyada Geleceği Görmek

Rüyada geleceği görmek, gelecek ile ilgili bir gelişmenin olduğunu görmek, kafanıza geleceğiniz ile ilgili çok şeyi taktığınıza işarettir. Geleceğiniz ile yaşadığınız kaygılarınızın yersiz olduğu, istediğiniz gibi bir hayata kavuşmak için zamana ihtiyacınız olduğuna da delalet etmektedir. Rüyada gelecek ile ilgili bir haber alınması ya da duyulması ise çoğu zaman görüldüğü gibi yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyanızda gelecek ile ilgili bir şeyler görmek kişinin bilinçaltının da bir yansıması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Geçmişi Görmek

Rüyada geçmişi görmek ya da geçmişte yaşadığınız bir olayı görmek, yaşadığınız her şeyin sizi çok etkilediğine ve yaşanılanların etkisinden kolay kolay kurtulamadığınıza delalet eder. Geçmişte yaşadıklarınızın aklınızı ve duygularınızı hala meşgul ettiğine de yorumlanır. Rüyada geçmişte yaşadıklarınızı görmek aynı zamanda yaşadıklarınızı sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek kadar kafanıza taktığınıza da işarettir.

Rüyada Gelecekten Haber Almak

Rüyada gelecekten haber almak çoğu zaman haberci bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bazen rüyanızda gelecekten aldığınız haberler, normal hayatınızda karşınıza çıkabilmektedir. Aldığınız haberin üzücü ya da sevindirici bir haber olmasına göre farklı şekilde tabir edilen bu rüya, aynı zamanda rüya sahibi kişiye yapılan bir uyarı anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak

Rüyada zamanda yolculuk yapmak, hayalini kurduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve çalışma hayatınızda iyi bir kariyer sahibi olacağınıza delalet eder. Aynı zamanda Allah katında sevap olan şeylere ve sevapların tecelli etmesine de yorumlanan zamanda yolculuk yapmak, hayattan beklentilerinizin de artacağına tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada zamanda yolculuk yapmak ve o zaman uygun davranmak, müspet kazançlar elde edeceğinize ve gayretlerinize bu yönde devam edeceğiniz şeklinde yorumlanmıştır. Bazen de rüyanızda zamanda yolculuk yapmak, normal hayatınızda güzel ve temiz bir yolcuğa çıkacağınıza da işaret sayılmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Geleceği Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yasin (15 Mayıs 2015 saat: 04:41)

    Gece 4 te halen uykum yoktu ve muzik acip uyumaya calistim basimi yastigin altina koyup.. Daha sonra uyanikken okulumun bittigini ve ben okulumi gezmeye geliyodum .. Eski gunleri hatirlayip baya ozlem cekiyodum..Daha sonra arkadasimin surekli caldigi iki saz tingirtisi geldi o anda calan muzigi duymuyodum ..Sanki uyaniktimda birileri beni tutuyodu ve biraktilar sazi duyunca kendime geldim .. iyi gunler


  2. Linda (16 Şubat 2016 saat: 01:23)

    Yüzme sporuyla uğraşıyorum ilk yarışı 1.likle bitirdim, birkaç gün boyunca sürekli aynı rüyayı gördüm.Rüyamda büyük bir yüzme havuzu vardı ve ben antrenman yapıyordum. İlk başta rüyaya aldırmadım fakat 3 kere daha aynı rüyayı gördüm. Bugün aldığım bir haberle rüyam çok uyuşuyordu. Şimdi büyük bir yarışmaya katılacakmışım fakat son 2 gün kala öğrendim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,