RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin ve Damat Görmek

Rüyada gelin ve damat görmek, birliktelik, uyum, aşk, mutluluk, hayır, güzellik, bereket ve iyilik anlamına gelir. Rüyada gelin ve damadın bir arada görülmesi büyük bir kısmet elde etmek ve bu kısmet sayesinde bolluğa kavuşmak şeklinde tabir edilir. Sevinçli haberlere, güzel ve olumlu gelişmelere, yeniliklere, hedeflerin gerçekleşmesine, projelerin kabul görmesine delalet eder. Rüya sahibi esenlik ve huzur bulacak, kendisi için hayırlı olacak yeni işlere girip, büyük atılımlar gerçekleştirecek demektir.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek çok iyidir. Rüya sahibinin her hayalinin gerçekleşeceğine her duasının kabul olacağına ve bu sayede de hayatının çok güzel geçeceğine işaret eder. Rüyasında gelin gören kişinin hiçbir isteği yarım kalmaz, her işi de yolunda gider diye yorumlanır.

Rüyada Gelin Olmak

Rüyada gelin olmak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin rüyası, gönlünce bir hayat geçirmesi, yaşamının uzun, sağlığının ve keyfinin de yerinde olması anlamına gelir.

Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek güç ve üstünlük anlamına gelir. Rüya sahibinin lider olma vasfı taşıdığına ve herkese yol gösteren kişi olduğuna delalet eder. Kişi, iş hayatında da sektöründe en çok adından söz edilen kişi olacak, çok önemli projelerin altına imzasını atacak demektir.

Rüyada Damat Olmak

Rüyada damat olmak, rüya sahibinin bir yolunu bulup, imkânsız gibi görünen bir işte başarı yakalaması ile tabir edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek rüya sahibine uğur ve şans getirir. İşlerinin açılmasına, hayatının düzene girmesine, aksiliklerin ortadan kalkmasına ve sağlığına kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyasında gelinlik gören kişi, aldığı her karardan, attığı her adımdan ve yapmak istediği her işten fayda görür ve başarı sağlar demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.
Rüyada Gelin ve Damat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gözde çıngırlar (04 Mart 2014 saat: 14:58)

    rüyamda üç kardeş evleniyormuş onları tanımıyorum ama sırayla geli ve damat olarak kol kola çıkıyorlar üçüncü kişi de benmişim ama gelin bn değildim ama güya benmişim bn sanki o anı uzaktan seyrediyordum neyse sonra gelinliği çıkartmışım sivil kıyafeyle o kalabalığın içine doğru gittik karşımızda siyah takım elbiseli bir adam meğer kayın babammış damat tokalaşıp öpüyor bnde tanışıp öptüm sarılırken benim çok sevdiğim onu unutamadığım ayrılmış olduğum eski sevgilim oldu beni öyle bir öpüyor ki gözleri dolmuş bir şekilde üzgün ve hasretle sarılıyordu sonra onun yanından hiç ayrılmak istemiyordum birbirimize hasretle buruk buruk bakıyorduk bir daha asla birbirimizn olamayacağız gibi ben bunun etkisi altında kaldım güzel yorumlarınızı bekliyorum.


  2. kudret (13 Nisan 2014 saat: 14:58)

    ben rüyamda kocaman bir konferans salonunda ünlü kişiler ile bir aradayız eşimle beraber herkes güzel güzel giyinmiş sonra sahnede çok güzelve beyaz bir elbise içerisinde japonlu bir kız herkesi dansa davet ediyo tai herkezde sahneye dans etmek içi çıkıyo ben eşimle dans ederken arkamız da bir gelin ile damadın dans ettiğii görüyorum gelin çok güzel biriydi ama benim içimde hep bir tedirginli ama bir yandan da çok mutluyum lütfrn güzel yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,