RuyaTabirleri.com

Rüyada Genç Kız Görmek

Rüyada genç kız görmek; bir satın almaya, mülk edinmeye, kazanca işarettir. Bu rüyanın herhangi bir sorun olmadan ve ferah şekilde görülmesi, oldukça hayırlı sonuçları da beraberinde getirecektir. Maddi anlamda oldukça güzel günler görüleceğine ve kazanca işaret olması, kısa sürede gerçekleşecektir. Karar aşaması da aynı şekilde hızlı bir biçimde kendisini gösterecektir. Bu rüyanın bir önemli özelliği de sorunlu dönemlerde görülüyor olmasıdır. Sorunlu dönemler, maddi açıdan yaşanan sıkıntılarla ilgilidir. Bu rüyanın ardından çok daha huzurlu olmanız ve zorluklardan kurtulmanız mümkündür.

Rüyada Genç Kızlar Görmek

Birçok genç kızın bir arada görülmesi; başarı ve makama işarettir. Bunun dışında, motivasyon kaybı yorumu da yapılabilir. Bunu, yaşanan çeşitli sorunlar nedeniyle, yapılan işe konsantre olamamak, eski verimi yakalayamamak şeklinde özetlemek mümkündür. Bir diğer açıdan da hayal kırıklığı yaşamak ve hedeflerden vazgeçmek olarak düşünülebilir.

Rüyada Tanıdık Genç Kız Görmek

Görülen genç kız tanıdıksa, bu kişinin elde edeceği başarıya yorulur. Bu başarı, herhangi bir konuda kendisini gösterebilir. Rüyanızda bu genç kıza karşı olumlu duygulara sahipseniz, aynı durum sizin için de geçerli olacaktır.

Rüyada Genç Kız Öpmek

Cinsel dürtülerle ilgili kısmı dışarıda bırakacak olursak; yakın zamanda yeni bir ilişkiye başlamak şeklinde yorumlanmaktadır. Devam eden bir ilişki ya da evlilik varsa, bu durumda yeni arkadaş edinmek olarak düşünülür. Burada hayatınıza yeni insanların dahil olması, sizin de yeni bir bakış açısına sahip olmanız anlamına gelecektir. Dolayısıyla, bir değişimden de söz edilebilir.

Rüyada Genç Kızla Konuşmak

Rüyanızda konuştuğunuz genç kız tanıdıksa, ona karşı olacak olan desteği simgeler. Gördüğünüz bu kişi tanımadığınız birisiyse, size karşı verilecek destek sembolize edilir. Bu destek, maddi bir konuyla ilgili değildir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Genç Kız Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ozan (24 Haziran 2014 saat: 13:44)

  Rüyamda Çöpçü yanında genç kızı ve çöpleri taşıyan pembe bir at vardı.Sonra çöpçünün kızı genç kızla tanışıp eve gittik.Genç kız kuru fasulye getirdi ve yedik.Sonra düğün yeri gibi bir yere gittik orada karşıda beni seven okuldan bir kız vardı.Sonra ben bağlama çalmaya başladım.Bağlamadan klarnet sesi çıkıyordu.Ondan Sonra 3 genç kız geldi ve yanımdaki halamın oğlu yer ver dedi bende vermedim halamın oğlu yer verdi.


 2. zeynep (19 Eylül 2014 saat: 09:03)

  rüyamda oglum ben ve kuzenımın kızıyla birye gidiyoruz oetlde kalıcaz fakat oglum bir şekılde odanın camlarını kırıyor ve elindekı cam parcasıyla kendini kesiyor ve yere düşüyor bende ona yardım etmek için hastaneye götürüyorum bir anda kuzenımın kızına hastane içinde seslenirken görüyorum ona ismiyle ve yüksek sesle sesleniyorum nedenni hatırlamadıgım bişey için kızıyorum ona sonra sesledigim halde bulamıyorum onu baya bir aradıkdan sonra onu otele veya hastaneye geri dönüyorum telefondan geri dönmek için otobüsleri soruyorum akşam 17.30 da oldugunu söylüyorlar ama yer kalmadı diyorlar bende sorun degil taksiyle döneriz diyorum bana telefon dan taksici arıyor izmire gidicez diyorum sonra oglumu görüyorum bir bakda benı beklerken yanındada kuzenımın kızı yatıyor onun dizlerinde senden kaçınca yanıma geldi diyor ama oglum gülüyor hadi hazırlanın taksiyle dönücez diyorum sonra başka bir evde görüyorum kendimi onlarada dönücez sizde kalanları almaya geldim ve birde valiz lazım bana diyorum sonra tanıdıgım bir bey bana sarılıyor bende sarılma diyerek ondan uzaklaşıyorum sıkıntıyla uyandım yorumlarsanız sevinirim


 3. mgokan (13 Ekim 2014 saat: 09:10)

  Ruyamda bir cocuk elinde yiyecek bisey var birileri onu aliyor.bende mudehale ediyorum tanimadigim birileri var mekan benim isyerimin icinde geciyor.sonra iri bi adam geliyor ama ben hala soyleniyorum.adam arabadan iniyor bende geri donuyorum o arada genc bi arkadas geliyor ama yanimada sevgilimmis tanimadigim bi genc kiz geliyor zarif ve narin ben ona sariliyorum sol kolunda sargi bezi var belindede sargilar var.ben sarilip onu opuyorum oda beni opuyor sonra genc arkadas geliyo yanimiza onun koluna bakiyor.bana. sargilari degistir istersen dedi sonra uyandim.tesekkurler…


 4. Koray (22 Aralık 2014 saat: 08:27)

  Tüm detaylarıyla hatırlayamıyorum ama hatırımda kalan kısmı ; dışarda cadde gibi biryerdeyim, insanlar yoldan geçiyor, durup konuşuyor, normal bir gün yani. Bir kız geldi yanıma, benimle sohbet etti, bu sırada ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama en son dirseğime yakın biryerden tutup kaslarıma doğru okşarken, biraz da edalı bir biçimde:”çok karizmatiksin,bunu bilmelisin” dedi, ve ben de ”teşekkür ederim” diyerek cevapladım. Böyle rüyalar pek görmem, güzel de bir kızdı. Beni beğenmesi hoşlanması dokunması nasıl yorumlanabilir acaba?


 5. Selma bekmezci (31 Aralık 2014 saat: 13:43)

  Rüyamda Sevdiğim adamın bana kahverengi ağaçtan iri bıncukları olan bir teşbih verdiğini gördüm.tesbihi bana verirken arkası bana dönüktü,tesbihi bi minder üzerine Attı,minder yerde değil bir kanepenin üstünde gibiydi.bu tesbihi sana veriyorum dedi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,