RuyaTabirleri.com

Rüyada Gerdeğe Girmek

Rüyada gerdeğe girmek, bereketli günlerin yakın olduğunu gösterir. Rüyada gerdeğe giren kişi, başarılı işlere imza atar. Bu rüya çalışmalardan alınacak verimdir. Çalışma hayatında ve özel hayatta nimetlerin artması, bereketin çoğalmasıdır. Böyle bir rüya gören kişi, çok seveceği iyi bir insanla karşılaşır ve âşık olur. Yine bekarlar için mutlu, huzurlu ve güzel evliliktir. Bazı yorumcular bu rüyayı sıkıntıya girmeye, kötü bir kişi tarafından zarara uğramaya ya da çekilen meşakkatli günlerin sonunda rahata ermeye, mutlu olmaya yormuşlardır.

Rüyada Gerdeğe Zorla Girmek

Rüyada zorla gerdeğe giren kişi dünyada istemediği işleri yapmaya mecbur bırakılır. Bu rüya sevmediği işi yapmaya, çalışmalarının sonucunu alamamaya, malın elinden çıkmasına da yorulabilmektedir. Bu rüya insanlara zulmeden, kötü bir idarecidir. Böyle bir rüya gören fena bir amirin yanında işe başlar ve emrine girer. Bazı alimlere göreyse bu rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesi, her türlü sıkıntının giderilmesidir. Maddi anlamda yaşanan zorlukların bitmesine, huzursuz olanların huzura ermesine de yorulabilmektedir. Yine bu rüya hatalardan dönmek, günahlardan tövbe etmek ve istediği kişi ile yuva kurup mutlu olmaktır.

 Rüyada Evlendiği Halde Gerdeğe Giremediğini Görmek

Rüyada düğün olduğu halde eşiyle gerdeğe giremediğini görmek, hayırlı olmayan isteklerin kabulüne işarettir. Böyle bir rüyayı gören kişinin eline kendisi için iyi olmayacak mal veya para geçer. Yine bu rüya ümitsizliğe, umduğunu bulamamaya veya hayırsız isteklere de yorulabilmektedir. Bazı âlimlere göre bu rüya uzun süredir beklenen haberin alınmasına. Zorlukların yanında yaşanılacak kolaylıklara, sıkıntıya girdikten sonra bu sıkıntı ile beraber alınacak güzel haberlere yorulmaktadır.

Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada evlenmek genellikle hayra yorulmaktadır. Rüyada evlendiğini gören kişi, çeşitli ihsanlar elde eder, sıkıntılarından kurtulur ve hiç ummadığı yerlerden kendisine hayırlar isabet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gerdeğe Girmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. özlem (16 Mayıs 2015 saat: 01:25)

  rüyamda hiç tanımadığım yeni tanıştığım kişiyle 3günde evleniyorum Beni ailesi istemeye geliyor ama hiç biride olumlu bakmıyorMiras avcısı gibi görüyor ama ben aslında evliliği çok istemesem de o kişi benle evlenmeyi çık istiyor ve ailesini ikna ediyor.Evleniyoruz nikah memuruda beni sevmiyor ailesinin tanıdıyıymış.Ben bir tc numarası istenen bir kağıda sadece tcmi yazmam isteniyor ve evlendiğim kişiyle adım soyadım isteniyor ama ben soyadımı bile bilmeden evlenmişim.Sonra nikah bittikten sonra evlendiğim kişiyle arabaya binyoruz ailemin yanına gelcekmişiz ve ben o kadar mutluyum ki bu kişi bana çok iyi davranıyor çok sakin ve anlayışlı bende o anda ona deliler gibi aşık oluyorum ve bu kişi benden 20 yaş büyük.Sonra bir ara mezar taşı gördüm yeşillikler arasında anneme neden öldün sana çok ihtiyacım vardı diyordum ama ağlamıyordum çok kısaydı sonra gerdeğe girdiğimi gördüm ama cinsel birleşme olmadan rüya bitti ama rüyadan hiç uyanmak istemedim çok mutlu bir aşk vardı


 2. bahadır (04 Haziran 2015 saat: 13:37)

  rüyamda gerdeğe girdiğimi gördüm. ama gerdeğe gireceğim odanın dışından çeşitli yerlerinden odayı gözetlemeye çalışanlar vardı ve bunlar erkekti. bende o yerleri kapatmaya çalışıyordum. pencereden bakmasınlar diye perdeyi çekiyordum ve perde kırmızı renkteydi ve yukardaydı.


 3. bahadır (04 Haziran 2015 saat: 13:46)

  rüyamda gerdeğe girdiğimi gördüm. ama o odanın dışardan çeşitli yerlerden birileri tarafından gözetlenmeye çalıştığını gördüm ve bu kişiler erkekti. ben bu yerleri kapatmaya çalışıyordum. pencereden bakmamaları için perdeyi çekiyordum ve perdenin rengi kırmızıydı ve yukardaydı.
  NOT: ben şu an bekarım.


 4. Yasemin (19 Ağustos 2015 saat: 07:20)

  Rüyamda Evliyim ama gerdeğe bi zaman sonra girdiğimi ve her seferinde yarım kaldığını bi engeller oldugunu tam kan gelmemesi damla gelmesi acı duymamam ve eşimin bana daha sıcak daha yakın oldugunu başkalarının da bizi hep seyrettiğini gördüm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,