RuyaTabirleri.com

Rüyada Gol Atmak

Rüyada gol atmak, büyük bir para elde edeceğinize, maneviyattan uzaklaşmaya, güzel ve kendisi için hayırlı çalışmalara, herkesin gıpta ettiği bir güce, tez zamanda ulaşacak güzel habere, ümit ettiğinin olmasına, hayal edilenin gerçekleşmesine, sağlıklı ve zengin olmaya işarettir. Diğer yorumlara göre gol atan kişi sıkıntılı bir durumun içine düşer, borçlarını ödeyemez veya büyük bir borcun altına girer. Rüyada gol atan kişi kısa bir sıkıntıdan sonra kolaylığa kavuşur. Mutlu ve neşeli olur. Hayatı rızıkla geçer. Bazı yorumcular için bu rüya elden çıkan paradır.

Rüyada Maçta Seyirci Olduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi faydasız uğraşlar içerisinde olur. Zararsız menfaate, tek başına yapılacak çalışmalara, boş zamanlara ve idare etmeye de yorumlanır. Bu rüya ayrıca boşa geçen zamandır.

Rüyada Maç Yaptığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi emek harcar ve çok çalışır. Maç yaptığını gören kimse çalışmalarının karşılığını görür. Düşmanlarına karşı zafer kazanır, sıkıntıdan sonra feraha kavuşur.

Rüyada Futbolcu Olduğunu Görmek

Rüyada futbolcu olmak genellikle kişinin çalışma hayatıdır. Bu rüya güçlü kişilerle dost olacağınıza onlarla birlikte başarılı işler gerçekleştireceğinize işarettir. Yine bu rüya bir imtihan olarak da yorumlanabilir. Rüyada maçta başarı kazanmak imtihanı vermektir. Yine bu rüya sizin rakiplerinizdir. Futbolcu olmak, bazı kişilerle çatışacağınıza, küçük münakaşalara da işaret olabilmektedir.

Rüyada Futbol Oynayanları Görmek

Bu rüya basiretli ve sağlam karakterli kişilerdir. Birbirine destek olmak, inandıklarını savunmak, arzularını gerçekleştirmek için çaba göstermek ve iş hayatında başarılı olmak olarak da yorumlanabilir. Rüyada futbol oynayan kişiler rüya sahibinin sahip olacağı rızkın, iyiliklerin ve menfaatin habercisidir. Bu rüyayı görenin azimli ve çalışmayı seven kişi olduğunu gösterir.

Rüyada futbol topu görmek

Bu faydalı söz, methedilme ve takdir edilmedir.

 

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gol Atmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. E. Şahin (25 Mayıs 2015 saat: 08:38)

    Halı sahada maç yapıyorduk sevdiğim arkadaşlarla
    Pas geldi zor denecek çalıımla bi kaç kişinin önünden
    Kaleye sol çaprazdan ceza sahasından burun vurarak gol
    Attım takımca coştuk. Bi iki güzel hava topuna daha kaltım bi kafa attım bu gol değildi tabi ortaya. Sonra herkes bnden ümitliyken keza bnde öyle iyi olucak derken sol bacağım kasık uyluk eklem yerinden ağrımaya başladı arkadaşlara söyledim sanırım birlikte bana destekle beni sahadan çıkarıyorlardı. Bi arada aydınlatma ışıkları gözüme takıldı. Beni taşıyan kişi çok üzgündü ayağımı söyledikten sonra. Snra uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,