RuyaTabirleri.com

Rüyada Gömü Bulmak

Rüyada gömü bulmak, gören için hayırlı haberdir. Yine mutluluğa, sevince, ferahlığa ve rahat bir yaşama işarettir. Gömü bulan kişi kısa zaman içerisinde mutlu haberler alır. Gömü bulmak, cömertliğe, iyiliğe karşı düşmanlık görmeye, sıkıntı ve zorluk çektikten sonra çok mutlu olmaya, sıkıntılara katlanmaya ve sonunda mükâfatını almaya işarettir. Rüyada gömü bulmak bazen de fuzuli masraflara delalettir. Kişinin para kaybına ve harcamalarına işarettir.

Rüyada Define Görmek

Rüyada define gören kişi helal rızka ve ganimete kavuşur. Bazı yorumcular defineyi zinadan meydana gelen çocuk olarak yorumlamıştır. Rüyada define umutsuz bir aşktır. Define gören kişi hiç ummadığı yerden bir paraya kavuşur.

Rüyada Harap Bir Yerde Gömü Bulmak

Bu rüya gören kişinin hastalanmasına işarettir. Eğer gömü bulunan yer şehir içindeyse hastalığından şifa bularak iyileşir.

Rüyada Az Bir Define Bulmak

Rüyada içinde az bir malın bulunduğu defineye sahip olan kısa bir hastalığa tutulur. Eğer içindeki para çoksa hastalık da o kadar çok olur.

Rüyada Gömüye Ulaşamamak

Rüyada herhangi bir gömü bulduğunu fakat ona ulaşamadığını gören kimsenin cimri olduğuna işarettir. Yine o kimsenin zekatını vermediği, insanlara yardım etmediği anlaşılır. Rüyada defineye ulaşamayan kişi bilgili bir kimseyse bilgisiyle cimrilik yapar. Eğer devlet erkânından biriyse emri altındakilere eziyet eder.

Rüyada Muhteşem Bir Define Bulmak

Rüyada görülen gömü parlak ve muhteşem bir görüntüdeyse bu kişinin hanımıdır. Definenin güzelliği nispetinde hanımının ahlakının güzelliğine işarettir. Yine rüyayı gören kimsenin soy sop temizliğine, kendisinden gelecek hayırlı evlatlara da yorulabilir.

Rüyada Define Bulup Satmak

Bu rüya sahibin elindeki malı kaybedeceğine yorumlanır. Yine definedeki altınlar dünyalığa işaret olduğundan kötü huyundan kurtulmaya, dünyaya daha az meyletmeye, ahireti hatırlama anlamına da gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Gömü Bulmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. srcn55 (24 Ocak 2015 saat: 02:05)

    Rüyamda yakın arkadaşlarım bir çukurdan gömú buluyorlardi fakat ben yapmayın bizim olmayan biseyi alnayin diyordum o ara gömunun içinden alabildiğine yeşil lazer ışığı gibi bi ışık ortaya çıktı sonra korkarak uyandim lütfen yorumlarnisiniz.


  2. esat (12 Şubat 2015 saat: 07:46)

    ruyamda kardeşimle birlikte hem komşumuz hem akrabamız olan birinin evinde oluyoruz bağ evi komşumuzun bağ evinde abim bana bişeyler diyo tam hatırlamıyorum ancak şuralarda hazine var der gibi ben şu duvarın altında diyo zannediyorum ve duvarı elimle yıkmaya çalışıyorum bi iki salladıktan sonra duvar komple tek parça yan tarafa yıkılıyo ve altından parlak bir metal görünüyo işlemeli gümüş gibi birşey tutup çektiğimde beyaz sedef bir klarnet çıkıyor etrafı gümüşlerle süslü sonrasında oranın altı (sanırım ) kendiliğinden açılıyopr ve define yolları görünüyo daha önce aynı yere başka kapıdan bakıldığını anlıyoruz hemen yan tarafta üzeri yapraklarla kapalı kapı var çünki daha sonra biraz daha yan tarafa geçtiğimizde döner sistemle yapılmış çok değişik küçük bi kapı görüyorum döndererek açtığımızda aşağı doğruu inen bi merdiven görüyorum ama herşey çok orjinal ve çok güxel ama giriş dar olduğundan merdivene ulaşamıyorum ama amacım kapıyı genişletmek . tam o sırada uyanıyorum
    (24 yaşında öğrenciyim , okul bittiğinde abimle ortak iş yapabilirim , aklımda bir eş adayı var , okulumun son dönemi ve çok zor derslerin olduğu bi dönem kesinlikle bitirmem gerekiyo gözüyle baktığım için çok kaygıdayım )
    bunları göz önünde bulundurup rüyamı tabir ederseniz çok memnun olurum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,