RuyaTabirleri.com

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada görücü, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Bekâr kimseler için kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi kafasına göre aradığı ama şimdiye kadar bulamadığı o kişiyi bulacak ve kafa dengi bir kimse ile mutlu bir izdivaç gerçekleştirecek demektir. Rüyada görücü, rüya sahibine gerçekten de görücü gelmek isteyen kişiler olduğuna ve bu kişilerin neredeyse sıraya girecek kadar çok olduğuna tabir edilir. Yani rüya sahibi bu konudan yana bir hayli şanslı ve kısmetlidir. Bu rüya mutluluk yaşamaya ve yeni başlangıçlar yapmaya delalet eder.

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüya sahibinin hayatına girecek ve hayatına girdiği için şükretmesini sağlayacak bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu kişi, karşı cinsten olup, rüya sahibinin kalbini pır pır ettirecek, gördüğünde heyecandan karnına ağrıların saplanmasına neden olacak kişidir. Rüya sahibinin duyguları karşılıksız değildir, işin en güzel tarafı da zaten budur.

Rüyada Görücüye Çıkmak

Hayırlı kimselerle bir araya gelmek anlamına gelir. Rüya sahibinin bu kişiler arasında gözüne kestirdiği birine karşı temiz duyguları, düşünceleri ve niyetleri olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gelin Almak

Mutluluk verici haberler duymaya işaret eder. Rüya sahibi için gireceği işlerden fayda görmesine ve bu güzel gelişmeler sayesinde keyif bulmasına yorulur.

Rüyada Gelin Olmak

Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu kişiye evet derse onunla çok mutlu olacaktır. Çünkü bu kişi hayatta karşısına çıkıp çıkabilecek en doğru, en düzgün kişidir.

Rüyada Damat Görmek

Galibiyet elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi iş hayatındaki rakiplerini ve hayattaki düşmanlarını gerisinde bırakacağı büyük bir adım atacak ve onları etkisiz hale getirerek kendisine zarar verme çabalarının da önüne geçmiş olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Görücü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ayse (08 Şubat 2014 saat: 11:17)

    Rüyamda kardesim bana abla calistigim yerde bir adam babama bir oglu oldugunu ve muesayitsek bize gelmelerini soeyledi diyo.. ben ona o kusinin ona talip olcagini soeylerken o bana abla sen bueyueksuen tabi sana geliyolar diyo.. sonra benim dedigim cikiyo kardesimi istiyolar ben ikna ediyom kabul etsin diye.. annem uezuelueyo agliyo bueyuek kiz durken kuecuek kizi istiyolqr diye.. ben ikna ediyorum.. kardesim sonunda evleniyo


  2. merve (07 Mayıs 2014 saat: 11:43)

    Rüyamda bir kadın ve adam karşımda oturdu ve bana ilk gelinimiz olacak seni beğendik falan dediler ve kadın banaa elimi öp dedi bende hayır diye bağırdım kadında ama biz seni beğendik dedi ve telefonda çocuğunun resmini gösterdi bak bu diye ben yine hayır diyerek karşılık verdim kadın üzüldü gibi bi surat ifadesi oldu sonra çocuk birden etrafımda olmaya başladı ve bana bakıyordu ve ben kaçıyordum telefon numaramı yazdı ve sonra rüyam karıştı zaten rüyalarım bir şeyden sonra karışıklaşır.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,