RuyaTabirleri.com

Rüyada Göz Görmek

Rüyada göz görmek genel olarak nazar diye değerlendirilir. Rüya sahibinin herkes tarafından imrenilerek ve aynı zamanda da kıskanılarak bakılan bir güzelliği ve iç dünyası vardır. Bu nedenle de öyle olmayı başaramayan kişiler tarafından kem gözlerle görülür. Rüyasında göz gören kişinin yıldızının da düşük olduğu bu nedenle sıkça nazara geldiği yorumu yapılır.

Rüyada göz görmek aynı zamanda kişinin inancı ile tabir edilir. Bu kişi Allah’ın tüm kullarına, kendi gözünden bakmayı başaran ve kendini onların yerine koyarak, ona göre hükümde bulunmayı başaran güzel kimse olarak tabir edilir. Yani kimseyi ayıplamadan ya da dışlamadan önce kendini o kişinin yerine koyarak, ona kendi gözünden bakar.

Rüyada Göz Göze Gelmek

Rüyada biriyle göz göze geldiğini gören kişi hayırlı bir gönül işi yaşayacak demektir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek de yine gönül işi ile yorumlanır. Rüyasında mavi göz gören kişinin çok mutlu olacağı ve sonu temiz bir nikâha varacağı hayırlı bir ilişkisi olacaktır.

Rüyada Göz Renginin Değiştiğini Görmek

Rüyada göz renginin değiştiğini görmek tek şekilde tabir edilmez. Gözlerinin kırmızı olduğunu gören kişi çok zor ve kendisini alt üst edecek günler geçirecek demektir. Gözlerin renk değiştirerek yeşil olduğunu görmek güzel ameller işlemeye, siyah olduğunu görmekse parasız ve kötü günlere işaret eder.

Rüyada Göz Çıkması

Rüyada göz çıkması sağlığın bozulması ve kişinin hastalanması şeklinde yorumlanır. Öte yandan da rüya sahibi için maddi zarar şeklinde tabir edilir. Rüyada tek gözlü olduğunu görmek de aynı yorum ile açıklanır.

Rüyada Göz Morarması

Rüyada göz morarması kişinin söylenen her şeyi yanlışa anlayarak gereksiz şekilde kendi üzerine alınmasına ve bu nedenle sürekli yakın çevresi ile dalaşmasına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Göz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. elif demir (27 Ocak 2014 saat: 22:48)

    rüyamda servis gibiydi koltuğunda oturuyordum yanıma sarışın bir erkek geldi ve oturdu başına omzuma koydu .Sonra ben aykkabılarımı giymeyi unutmuşum ayakkabılarımı giymeyi unuttum diyerek fırladım servisten o da yüzüstü yere düştü bende onun üstünden atlayarak servisten indim. Ve sonraki gün bir düğüne gittim bizim masaya servis yapan garson çocuk rüyamdakine çok benziyordu.Ayrıyeten rüyayı gördüğüm gece komşularla kahve içip fal baktırınca komşum bana senin bir sevgilin olacak demişti.


  2. Mine Yoldaş (04 Mart 2014 saat: 00:04)

    Rüyamda şu anda eğitim aldığım fakültemin içindeydim. Kocaman bir amfide bütün okul toplanmış beni bekliyordu. Amfiye girince beni bir sandalyeye oturttular. Sonra da siyah bir bezle gözlerimi bağladılar. Hiçbir şeyi göremedim. Bana sorular sormaya başladılar sanki işkence altındaydım ve bütün okulun beni izlediğini biliyordum. Soruları hatırlamıyorum ama verdiğim cevap çok ilginçti. Uzun zamandır beni telefonla rahatsız eden bir sapıktan bahsettim ve gözlerimi bağlayan kişi de o sapığın kim olduğunu tespit ettiğini anlattı. Sapıkla beni yüzleştireceklerini ama gözlerimi açmayacaklarını söyledi. Birazdan odaya bir erkek girdi ama ben yüzünü göremedim ve bu adamın bana telefonda sapıklık yapan erkek olduğunu söylediler. Adama neden böyle yaptığını sordum o da sadece özür diledi ve amfiden çıkıp kayboldu. Nasıl olduysa adamın kel olduğunu anımsıyorum oysa gözlerim bağlıydı. Neden gitmesine engel olmadınız diye sordum kimse cevap vermedi ve kendi ellerimle siyah bezi çözüp gözlerimi açtım. Odada bana soru soran adam artık yoktu ama bütün okul hala odadaydı. Çok utandım ve koşarak oradan uzaklaştım. Karşıma annem çıktı ve aradan sanki çok uzun bir zaman geçmiş gibiydi. Annem beni yüzleştirdikleri adamın gerçek sapık olmadığını ve beni kandırdıklarını söyledi. Peki neden benden sakladın diye ağlamaya başladım ve anneme bağırdım, çok fazla sinirlendiğimi hatırlıyorum. Annem cevap vermedi ve kafamı arkama çevirince orada eski erkek arkadaşımı gördüm (hala aynı sınıftayız). O da hiç konuşmadı ama yüzüme uzun uzun baktı. Ben yine oradan koşarak uzaklaştım. Aradan 3 yıl geçti ve hamileydim. Karnım kocamandı, 9. ayda olduğumu ve yakında doğum yapacağımı gördüm. Kimden hamile kaldığımı rüyada bilmiyordum. Fakülteden sevdiğim birkaç kız arkadaşımla karşılaştık, doğum için yanıma gelmişler. Hastaneye gittik asansörle doğumhaneye çıktık. Doğum çok kolay oldu, nasıl olduğunu anlamadan bir kız bebek doğurdum ama tam masadan kalkmaya hazırlanırken doktor karnımda bir bebeğin daha olduğunu söyledi. Meğerse ikizlere hamileymişim. Bir çırpıda ikinci bebeği de doğurdum ve doktora erkek mi diye sordum. O da hayır ikincisi de kız oldu dedi. İki kızımı da kucağıma verdiler ve rüya bitti. O kadar allak bullak oldum ki, uzun zamandır hiç böyle bir rüya görmemiştim. İnşallah yorumlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,