RuyaTabirleri.com

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada Güneş tutulması görmek, genellikle devlet büyükleri ile ilgili yorumlanır. Bu rüya ülkede karışıklığın çıkmasına, devlet yönetiminde problemlerin baş göstermesine, devlet büyüklerinin birinin ölümüne veya azledilmesine işarettir. Yine bu rüyayı gören kişi dikkatli olmazsa bazı tehlikeli durumlar içerisine girip, sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş devler erkânıdır. Halife, devlet başkanı veya kadına işarettir. Rüyasında güneşi elde ettiğini gören kimse devlet kapısında büyük bir iş bulur. Yakan güneş devlet eliyle gerçekleşen zarardır. Evde doğan güneş akraba evliliği anlamına gelir. Güneşin bütün ışıkları ile yeryüzünü kapladığını görmeniz tüm insanlara isabet edecek mutluluk, ferahlık ve berekettir. Güneş genellikle güçtür.

Rüyada Güneşin Battığını Görmek

Bu tarz rüyalar genellikle hayır yoktur. Güneşin battığını gören kimseye çeşitli sıkıntılar erişebilir.

Rüyada Güneşin Doğması

Evine Güneş doğduğunu gören kimsenin bir oğlu olur. Bekar bir kadın güneşin doğduğunu görse hayırlı bir evlilik yapar. Güneşin doğuşu ve ışıkları hep hayırdır.

Rüyada Güneşi Sırtladığını Görmek

Güneşi sırtlayan kadın evlenir, bir evde güneş doğarsa o ev halkından tüm sıkıntılarından kurtularak rahatlar.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Bu rüyayı gören kimse gerçekleri olduğu gibi görüp kabul edemez. Güneş gözlüğü takan kişi hayata karamsar bakmaktadır. Bu insanlar olumlu tarafları hiç görmediklerinden daima sıkıntı içerisindedirler.

Rüyada Güneşi Kucakladığını Görmek

Bu rüyayı gören kimse eğer devlet işine girmek istiyorsa bu isteği gerçekleşir. Rüyasında güneşi kucaklayan kişiye devlet eliyle büyük bir menfaat sağlanır ve o kimse devlet işinde ilerleyerek başarılı olur.

Rüyada Güneşle Konuşmak

Rüyada güneşle konuşan kimseye önemli bir kişi tarafından büyük bir kazanç sağlanır. Bu rüya gören için makam ve şöhret demektir.

Güneşin Tekrar Doğduğunu Görmek

Bu rüya ileride önemli bir zât olacak bir kişinin doğumuna delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Güneş Tutulması Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. BEGÜM (06 Temmuz 2014 saat: 12:42)

  1. Kendimi aydınlık ve sık bir papatya tarlasında dolaşırken görüyorum. Sonra bir büyük bir kartal gelip tüm güneşi , aydınlığı kapatıyor.Hava kapanıyor.

  2.Kendimi havaalanında vize alırken görüyorum . Büyük bir topluluk arasında farklı milletlerden insanlarla sıraya giriyorum.Vize veren adam herkesin hangi milletten olduğunu tahmin ediyor. Sıra bana gelince bana Almanca Alman olduğumu söylüyor. Ben ısrarla Türk’üm diyorum ama bana inanmıyor.


 2. ahmet (15 Kasım 2014 saat: 13:17)

  Rüyamda nasıl olüyorsa bende anlamış değilım , bir anda evden bir ayna çıkıyor ve bende içine giriyorum sonra bi bakıyorum kocaman bir marketin içinde alışveriş yapmaya başlıyorum ve marketin tabanı da yok gece ama güneş var (artık nasıl bişeyse ) sonra bi an da uzaktan bir yıldız geliyor güneşe çarpıyor sonra o yıldız o güneş oluyor ve birden haberciler geliyor gazeticiler birde toplanıyor TV ‘ ye çıkıyorum benim düşüncelerimi alıyorlar … Sonra uyandım Umarım hayıra yorumlanır …


 3. sohret (20 Mart 2015 saat: 13:16)

  Ruyamda gunes tutulmasi oluyordu evin camindan izliyordum.gunes geri cekiliyor onun yerine ay cikiyordu. Etraf oglen vakti kapkaranlik olup kar yagiyordu. Sonra gunes ates topu gibi geri geliyordu ayin ustunu kapatiyordu. Ve birden evin icine girip patlamis top oluyordu icindede kar vardi.


 4. Harun (18 Nisan 2015 saat: 10:04)

  Rüyada güneş patlamış gibi parça parça olmuştu her yer karanlıktı. Dağlarin arkasından yıldızlar dağların arkasından çıkıyordu sanki. Dünya büyük bir hızla dönüyordu. Bu durumdan iki bayanla kaçıyorduk ama onlar köpek olup bana saldırılar. Biri elimi ısırdı Bismillah Diyerek uyandığımi hatırlıyorum sonra


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,