RuyaTabirleri.com

Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak, kişinin etrafında sevilen sohbeti güzel bir kişi olduğuna, feraha ermeye, isteklerine kavuşmaya, problemlerinden kurtulmaya, sıkıntıların geçmesine ve mutlu olmaya, kısa süreli bir zorluktan sonra rahata ermeye, umduğuna nail olmaya, hayallerine kavuşmaya işarettir.

Rüyada güvercin görmek

Rüyada güvercin görmek size sadık olan ve kendisine güvenebileceğiniz eş veya arkadaştır. Yine güvercin zorluklara göğüs geren ve her şeye katlanan iyi bir kadındır. İbn-i Sirin’e göre güvercin, uzun süredir beklediğiniz sevinçli bir haberdir. Bazı yorumculara göre güvercin gören kişinin duası makbuldür ve istekleri Allah katında kabul görür.

Rüyada Evinde Güvercin Görmek

Rüyada evde görülen güvercin sevimli ve iyi huylu bir eştir. Evinde güvercin gören kadın veya erkek mutlu bir evlilik yapar.

Rüyada Güvercinin Üzerine Atladığını Görmek

Rüyada bir güvercinin üzerinize atladığını görmeniz hayır ve mutlulukla tabir edilir. Bu rüya bolluk, sevinç, bereket ve nimetlerin çokluğudur.

Rüyada Güvercinin Uçtuğunu Görmek

Uçan güvercin sevinçli haber, neşeli dostluklar ve mutlu geçecek zamanlardır. Güvercinin herhangi bir yere uçtuğunu görmeniz beklediğiniz haberi almaya işarettir.

Rüyada Güvercin Eti Görmek

Güvercin eti mal ve ganimettir. Rüyada güvercin eti yediğini gören kimse paraya ve mala kavuşur. Bu kimsenin eline toplu bir para geçer.

Rüyada Başa Konan Güvercin Görmek

Rüyada başınıza veya herhangi bir uzvunuza güvercinin konması rüya sahibinin iyi huylu, bilgili ve olgun bir kimse olduğu anlamına gelir. Eğer konan güvercin ak renkteyse iş hayatında başarıya ulaşmak, kara renkliyse bazı başarısız sonuçlar almakla yorumlanır. Yine vücuda konan güvercin uzaktan gelen iyi haberdir. Uçan güvercin hızlı ve acele habere işarettir.

Rüyada Güvercinin Kanadını Koparmak

Bu rüyayı gören kişi ile hanımı arasındaki münasebettir. Hanımın evden ayrılması olarak da yorumlanabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Güvercin Yakalamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. ökkeş (16 Mart 2015 saat: 14:14)

    güvercin topluluguna silah atan bir avcıyı gördüm ama hicbirinide vuramadı ondan korkan güvercinleri benagacların arasında üçtanesini yakaladım vebenim omuzumda güvercinler hiç kacmıyo sonraorada avcının actıgı ateş sonucunda kücük yangın cıkıyor onu avcı hemen söndürüyo sonraben güvercinler omuzumda başka güvercin toplulugu ile karşılaşıyom onlara bugday atarak yakalıyorum ama birisinin ayagı yarıdan kopmuş ben hepsini bir kutunun icine doldurdum


  2. haydar (08 Haziran 2015 saat: 11:19)

    rüyamda güvercin uçuruyorum ve güvercin çatılara konuyor bende sürekli peşinden gidiyorum ama yakalayamıyorum hayır mıdır şer midir? paçalı rengarenk güvercinler birde güvercinleri çok seviyorum bilinçaltı rüya olabilir mi? kendi evimin önünde uçuruyorum kendi güvercinlerim güvercinlere çok kıymet verdiğimi anlıyorum rüyamda ve sürekli peşinden gidiyorum iyi midir kötü müdür çözemedim .


  3. celal (09 Haziran 2015 saat: 06:52)

    Hocam ruyya da bir bahçeli evin önünden geçerken bitane yeni doğurmuş kopek uzanmış yavrularını emziriyor kopeklerin renkleri beyaz ala ve bide büyük ama onlarda yavru kopekler onları kapalı tutan bi adam biz kopekleri bahçeden salıyoruz bunlar kaçıyo adamda bizim peşimize koşuyo koşarken tarladan kaçıyoruz ve mağranın birine giriyoruz magranın girişinde bitane güvercin yakalıyoruz kır guvercinimi siyah güvercin mi bilemicem ama onu beslemek için yakalıyoruz sondada kaçan kişiden kurtuluyoruz saklanarak ruhyam böyle inş hayırlara vesile olur…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,