RuyaTabirleri.com

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak, gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin çok istediği bir olayın gerçek olması için beklediği müjdenin gelmesine işaret eder. Büyük mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Rüya sahibi için eli kulağında olan, ha geldi ha gelecek güzel bir habere işaret eder. Rüyada haber almak, genel olarak güzel sözler duymaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve çok mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada kötü haber aldığını görmek iyi değildir, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibinin zor durumda kalması ve başının dara düşmesine delalet eder. Sıkıntı, zorluk ve şansızlık anlamına gelir.

Rüyada Güzel Haber Almak

Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, neşesini, keyfini ve huzurunu yerine getirecek güzel olayların yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibinin olmasını çok istediği bir olayın yakın zamanda kişinin istediği gibi gelişeceğine ve kendisine mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyada Haber Vermek

Rüyada haber vermek, bir işi uzmanına değil de acemisine yaptırmaya ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin diplomasına güvendiği bir kişinin, aslında diplomasının sahte olmasını ya da hiç diploması olmadığını öğrenmesi anlamına gelir.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüya sahibinin, tam her şeyin yolun girdiğini ve hayatın iyiye doğru gitmeye başladığını düşündüğü bir anda her şeyin alt üst olmasına işaret eder. Sanki bir anda büyü bozulmuş gibi olacak demektir.

Rüyada Müjdeli Haber Almak

Büyük sevinç yaşamak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibinin bir duasının ya da dileğinin kabul olmasına, kişinin bu sayede büyük mutluluk yaşayacağına delalet eder. Rüyasında bir yerden müjdeli haber alıp sevindiğini gören kişinin gönlünü hoş edecek ve içini rahatlatacak gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Haber Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. nergis (10 Ocak 2014 saat: 15:45)

    Cok sevdigim bi insanla telefonda konusurken bir anda sese ve mesaja cevap gelmiyor.ondan sonra baskalarindan duyuyorum iste ortalikdan kaybolmus oldugu dusunuluyor diye ben de o olmedi yasiyor yoksa benim.icim yanardi o gelecek diyorum ama haber gelmiyo.sonraki gunler olmus herhalde bi mesaj geliyo bana uzgunum maalesef diye telefona ama bunu o sevdigim kisi degilde baskasi yazmis onun adina gibi bende neye niye uzgunsun o nerde diyorum ama o anda uyandim


  2. Ali (14 Nisan 2014 saat: 23:26)

    Nerde oldugumu tam hatırlamıyorum fakat kalabalıkbir yerde samimi oldugum bir arkadasımı görüyorum .Sesleniyorum fakat beni duymuyor çok sıkıntılı olduğunu görüyorum sonra ona taş atarak sesimi duyuruyorum nasılsın hayırdır diyince babasını kaybettiğini söylüyor . Sonra uyanıyorum. Şimdiden teşekürederim. Yorumlarsanız sevinirim çok merak ediyorum ve beni kötü etkiledi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,