RuyaTabirleri.com

Rüyada Haç Görmek

Rüyada haç görmek, hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı art niyetli, kem gözlü, kötü düşünceli, haset, kıskanç, ikiyüzlü, haris, arsız ve uğursuz kimselere rivayet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin üzerinden açıklanır ve kişinin hak yolundan giden, dürüst, namuslu, onurlu ve deyim yerindeyse helal süt emmiş kimse olduğuna tabir edilir.

Rüyada Haç İşareti Görmek

Bu rüya da tıpkı haç gibi iki ayrı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin haç işaretinin kullanıldığı dinlerden birine mensup olması durumunda rüyası hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin güzel, sürpriz ve müjdeli haberler alacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına alamet eder. Fakat rüya sahibinin başka dinlerden birine mensup olması durumunda da bunun tam tersi kabul edilir ve şanssızlık, uğursuzluk, kısmetsizlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Haç Takmak

Rüyayı gören kişinin gayrimüslim olması durumunda kendisine baskı yapmaya çalışan, ona doğrularını dayatmak ve kendi düşüncesine göre yönlendirmek isteyen bir kişi ile karşılaşacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi gayrimüslim değilse yani Müslümansa o halde rüyayı gören kişinin çevresinde dikkat çeken, göz önünde olan ve ön plana çıkan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Haç Kolyesi Takmak

Rüyada haç kolyesi takmakla, haç takmak birbirinin aynıdır ve birebir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Haç Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin gerçekte haç çıkarması kendisine mubahsa eğer, tanrı için güzel işler yapacağına, günahlarının affolması için ona yalvaracağına ve ona sığınarak tüm çareyi, şifayı ve huzuru onda bulacağına rivayet edilir. Fakat rüya sahibinin haç çıkarması kendisine farz değilse de tam tersine kendisini günahkâr kılacak işlere atılacağına, doğruluktan uzaklaşacağına ve kazancına fesat karıştıracağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Haç Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Nur (10 Temmuz 2014 saat: 10:36)

    Odamda uyanıyordum, kırmızı perdeyi açtığımda dışarıda akan bi su gördüm elimi uzattım yüzümü yıkadım. İçeri geçiyoken antrede bi televizyon gördüm üstünde kutu şeklinde haç sembolü vardı. Annemi arıyordum bu ne anne diye sorduğumda çocuklarda gördüm denicem diyordu bağırmaya başlıyordum Müslümanız biz sen neyi nasıl alıyorsun diyordum kapatıyordum rüyalarımı etkileyen bu olabilir diyordum kendi kendime.. Uzun bi süredir sürekli kabuslar görüyorum. Ve rüyamda evde yalnız olmadığımı hissediyordum ama bütün odaları dolanıyordum ve kimse yoktu..

  2. fennen rıyad (29 Eylül 2014 saat: 15:07)

    kendimi hücazda çokyüksek bi dağda bi kopek gibi bişden korkarak bi ağaca tırmandık 4 kişi idik ağac çok yuksek idi ve yavaşça aşşağıya doğru tekerlıkli gibi bizi indirdi bi yolda buraktı ve tekrar ağaç yukaya çıktı bi pazara girdik ilerlerken buyuk bi camiye girdim çok aile ler vardı ekmem ve yamakler iyerlerdi bende bi ekmek almaya giderken uyandım anlamını orenmeye arz ederim

  3. :) (14 Ekim 2014 saat: 02:41)

    Ruyamda bir yerde define var eski kilise gibi bir yerin bahcesi bahcede haç isaretleri var fakat bahceye girerken 3 kisi oldugumuzu gordum dua etmemiz gerektigini soyledim imam yada hocaydi biri ve dua etti soyledigi bir kelime (allah telanin esmalarindan biriydi) tam hatirlamiyorum ama gorunmez olduk aslinda o kelimeyi soyledikten sonra etrafta firtina cikti sandim sonra hareket etmeye baslayinca koruyucu bir halka oldugunu farkettim bahcedeki haclar tasken kirmizi olup yanip sonmeye basladi sonra definenin oldugu yere geldik ve ben vazgecmemiz gerektigini soyledim ve uçumuzde geri donduk sonra elinde fener olan yasli bir adam yakalatti bizi baska biri kurtardi sonra uyandim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,