RuyaTabirleri.com

Rüyada Hac Görmek

Rüyada hac görmek pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Genel olarak rüyada hac gören bir kişinin dinin gereklerini yerine getirmediği ve bu yüzden çeşitli azaplar çekeceği söylenmektedir. Aynı zamanda rüyayı bir bütün olarak yorumlamak doğru bir yorumlama olması açısından oldukça önemlidir. Bu ayrıntılara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Aynı zamanda rüyada hac görmek çeşitli rüya yorumcularına göre genel olarak çeşitli yalanların gün yüzüne çıkması kişinin rahatlaması ve ferahlaması anlamına gelmektedir.

Rüyada Hac Yoluna Çıktığını Görmek

Rüyada hacca gitmek amacıyla hac yolculuğuna çıkmak çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. Genel olarak olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin hac yoluna çıktığını görmesi eğer hasta ise kısa zaman içerisinde tüm hastalıklarından kurtulup sağlığına kavuşacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda hac yoluna çıkmak kişinin şimdiye kadar kaybettiği tüm şansları tekrar yakalayacağı ve bu yüzden eski güçlü haline geri döneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Hacca Gittiğini Görmek

Rüyada bir kişi hacca gittiğini ve ibadetlerinin tamamını sorunsuz bir şekilde yerine getirdiğini görüyorsa bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Genel olarak iyi bir amele sahip olduğuna ve bu durumdan dolayı içinde herhangi bir korku barındırmaması gerektiğine işarettir. Aynı zamanda şimdiye kadar almış olduğu borçları sorunsuz bir şekilde ödeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Hac İbadeti Yapmak

Bir kişi rüyasında uzun bir yolculuğun ardından hac ibadetlerinin tamamını sorunsuz bir şekilde yaptığını görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. Genel olarak rüya sahibi fakir ise kısa zaman içerisinde zenginleşerek oldukça rahat bir hayata kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bunun dışında rüya sahibinin uzun sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşarak mutlu olacağı söylenmektedir. Rüya sahibinin oldukça güzel bir ameli olduğu bu yüzden Allah katında oldukça iyi bir insan olarak tanımlandığı da ifade edilmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hac Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cuneyt (14 Nisan 2014 saat: 06:41)

  Belirsiz bir olaydan dolayı başım belaya giriyor. Kaçıyorum ve eski bir binaya giriyorum merdiven altında sallanırken orda taşıyan yaşlı bir kadın içeri girer. Teyze sadece bu gece burda kalmam gerektiğini söylüyorum. O ısrarla bana gel diyor ben kabul etmiyorum. Kısa bir süre sonra saklandigim fark edilir. Hızlı adımlarla teyzenin evine gittim. Sadece geldiler dedim biraz durduktan sonra geliyimmi dedim iki üç defa tekrarladim. Bir anda içeri girdim. Oğlu kızı ve zenci bir kadın sofrada oturuyor kahvaltı yiyiyor benide davet ediyorlar. Elim çok kirli önce elimi yikiyim diyorum . Kadının oğlunun yatağında hıristiyan dininin işareti olan bir haç dikkatimi cekti cok şaşırdım önce. Elimi yikadiktan sonra erkek olan boyacimisin der. Duraklayarak sayılır diyorum konuşurken ilkilerek uyandım.

  Gördüğüm haç aklıma takıldı.
  Ancak ben müslümanim.
  Çok merak ediyorum ruyamin anlamını.

  Teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,