RuyaTabirleri.com

Rüyada Haciz Görmek

Rüyada haciz görmek, tam tersi şekilde yorumlanır, mutluluk, hayır, iyilik ve kurtuluş anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında mucize denecek kadar güzel gelişmelerin olacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine alamet eder. Rüyada haciz görmek, darlığın, yokluğun ve parasızlığın biteceğine, kişinin kiracılıktan kurtulup, kendi evinin sahibi olacağına ve maddi anlamda eskisinden daha fazla imkânları olacağına delalet eder.

Rüyada Haciz Geldiğini Görmek

Bir kişi rüyasında kendisine haciz geldiğini görse o kişinin evinde temiz ve mutluluk verici olaylar yaşanır diye tabir edilir. Ev halkını sevinçten havalara uçuracak sürpriz olayların yaşanacağına ve müjdeli haberlerin alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Eve Haciz Gelmesi

Rüyada eve haciz gelmesi de aynı anlama gelir ve sevinç ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına ve ellerinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İflas Etmek

Rüyada iflas etmek, rüya sahibinin henüz toyluğundan kurtulamadığı anlamına gelir. Kişinin inancının yarım olduğuna, dinin gereklerini tam olarak yerine getirmediğine ve bununla birlikte rızkının da az olacağına delalet eder.

Rüyada Malını Kaybetmek

Rüyada malını kaybettiğini gören kişi, insanlara çok değer veren, manevi duyguları önemseyen, para ya da mal biriktirmektense gerçek dostlar biriktirmek isteyen kimse olarak tabir edilir.

Rüyada İşten Çıkarılmak

Bir kişi rüyasında kendisinin işten çıkarıldığını görürse o kişi halk arasındaki tabirle pısırık yani çekimser olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin cesaretinin ve kendine olan inancının tam olmadığına ve toplumun geleneklerini, göreneklerini de tam olarak bilmediğine rivayet edilir.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybettiğini gören kişi harcama yapacaktır diye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Haciz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. haciz gördüm (22 Mayıs 2014 saat: 17:27)

    Rüyamda dışardaydım ve uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım beni telefonla aradı,bana her şeyin değiştiğini benim bittiğimi söyledi. Sonra babamın büyük bir ahşap dükkanı varmış oraya gittim arkadaşımı tekrar aramaya çalışırken tanımadığım bir adam telefonumu alması gerektiğini söyledi. Istemeyerek telefonu verdim ama yüklü para olan cüzdanım çantamda duruyodu. Sonra anladım ki o adam haciz memuruymuş,annemle babam sadece adama bakıyolardı adamlar bütün dükkanı topluyodu. Adamdan telefonumu isterken durumumuz hakkında da konuştum,içtenlikle dil döktüm,adam mallarımızı bıraktı,cok sevindim ama birden kendimi dizlerimin üstüne çökmüş buluverdim ve farkettim ki sol gözüm görmüyordu kör olmuştu,o an kız kardeşim geldi bana sarıldı ağladı,çok mutluydu,ama kör olduğumun korkusuyla birden uyandım. Sükür ki gözlerimde bi sey yok ama bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,