RuyaTabirleri.com

Rüyada Haksızlık Görmek

Rüyada haksızlık görmek, rüyayı gören kişinin kendisini gururlandıracak, yüceltecek, makam sahibi yapacak hayırlı gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin uykusunun tam aksine hak ettiklerini almayı başaracağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Haksızlığa Uğramak

Rüyayı gören kişinin saygı, sevgi ve itibar göreceğine, ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, arkasından iyi konuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Haksızlık Yapmak

Rüyada haksızlık yapmak pek hayır değildir ve rüyayı gören kişinin sonradan pişman olacağı, kendisini suçlayacağı, bundan ne yapsa kurtulamayacağı yanlışlara düşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu kötü ruh halinden ve suçluluk duygusundan Allah’a yalvarıp yakararak ve tövbe ederek kurtulmaya çalışacak demektir.

Rüyada Haksızlığa Karşı Gelmek

Rüyayı gören kişinin vicdanın sesi ile davranan, merhametli, imanlı ve yardımsever kimse olduğuna, herkese iyilik yapmak için çabaladığına, her zaman hak yolunda savaştığına, adil olmaya çalıştığına ve herkese eşit davrandığına alamet eder.

Rüyada Haksızlığa Uğrayıp Ağlamak

Rüya sahibinin uykusunun tam aksine çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin güzel sözler işiteceğine, hayırlı haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Haksızlık Etmek

Rüyayı gören kişinin günahkâr sayılacağı adımlar atacağına ve böyle davranışlarda bulunacağına bu nedenle sadece Allah katında değil toplum içinde de itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel olan hal ve hareketlerini terk edeceği şeklinde kabul edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Haksızlık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gamze (30 Nisan 2014 saat: 03:25)

    Rüyamda ölmüş olan annemin Ortanca ablama haksız yere bağırarak Üzdüğünü daha sonra babamın eve gelerek ona eşlik ettiğini. .Benimse annemle babama karşılık vermediğimden sustuğumu , fakat ablamın intihar edeceğinden endişe duyarak odadan dışarı çîktığımda ise ablamın namaz kaldığını, ve bir anda küçük anlamında köydeki evimizde belirerek namaz kıldığını gördüm lütfen yorumlr mısınız? Not=küçük ablamı aynı anda 2 odada namaz kılarken gördüm biri öbür ablamın yanında diğeri tek.


  2. Ecem (07 Temmuz 2014 saat: 11:18)

    Rüyamda annem, babam, arkadaşlarım, teyzem ve kuzenim bizim evdeydik. Annem bana yeni telefon almıştı. Çok sevindim. Balkondaki biberlerin çiçek açtığını ve çoğaldığını gördüm. Misafirlere ikram yapmaya başladım. Arkadaşıma ve kendime karpuz koydum diğeri(şu an küsüz) bir şey istemedi. Annem kayısı istedi ama dolaptaki meyveler bozulmuştu muz verdim. Daha sonra bozulan meyveleri temizlemeye başladım. Hepsi küflenmişti ve benim küf mantarına alerjim var. Temizlerken küfler koluma değdi ve canım yandı. Yıkadım ama çıkmadı. Yorumu nedir?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,