RuyaTabirleri.com

Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek şans ve fırsat anlamına gelir. Kazanç, iş kapısı, rızık ve nimet olarak yorumlanır. Rüyada hala görmek aynı zamanda cennet meyvesi olarak da tanımlanır. Rüyada halasını gören kişi tüm alacaklarından kurtulur, sıkıntılarını ve yaşadığı zorlukları arkasında bırakır, esenliğe ve feraha kavuşur. Rüyada hala görmek aynı zamanda kişinin baba tarafından olan yakın aile büyüklerine delalet eder. Bunlardan birisi kişinin babası diğeri de baba yarısı olarak kabul edilen amcası şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hala Olmak

Rüyasında hala olduğunu gören kişi, birine yardım edecek ya da onu zor durumdan kurtararak büyük bir iyilik yapacak demektir. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde olan bir kişinin, rüyayı gören kişiden fayda ve hayır görmesine delalet eder.

Rüyada Hala Oğlu Görmek

Rüyada hala oğlu görmek rüyayı gören kişinin baba tarafından biri sayesinde nasiplenip, rızığa ve nimete kavuşmasına yorulur.

Rüyada Hala Kızı Görmek

Rüyada hala kızı görmek kişinin kötü gün dostları olan gerçek dostlarına ve onlardan göreceği maddi ya da manevi desteğe işaret eder.

Rüyada Hala İle Kavga Etmek

Rüyasında halasıyla kavga ettiğini gören kişi baba tarafından olan biri yüzünden bir sıkıntı ya da huzursuzluk yaşayacak ve çok üzülecek demektir. Rüyada halayla kavga etmek bazen de kötü haber almaya yorulur.

Rüyada Hala İle Konuşmak

Rüyada hala ile konuşmak kişinin kendisi için hayırlı olacak müjdeli bir haber alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek çok güzeldir, kişinin hayat tecrübeleri olan büyüklerine kulak vermesi halinde kötü şeyler yaşamaktan ve zarar etmekten kurtulacağını ifade eder. Rüyada amca görmek aynı zamanda şans, kısmet ve açık baht olarak yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Hala Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. leyla (09 Şubat 2014 saat: 03:33)

    Odamda giyiniyorum sonra kapiyi aciyorum en kucuk amcamla bir seyler konusuyoruz.salona gidiyorum eski evimizin salonu oluyo ama halam gelinlik gibi bir sey giymis ama gelinlik degil basortusunden etegine kadar bembeyaz sonra bir seyler konusuyoruz (halamin iki oglu var biri evli)sadece evli olan oglu gelmis ona ve enisteme hosgeldin diyorum enistemle bir seyler konusuyoruz sana yardim edebilirim gibisinden bir sey diyor.uyandim bu arada tum konusmalarin olumlu oldugunu hatirliyorum.

  2. fatma (03 Mayıs 2014 saat: 03:10)

    Erkek kardeşim var rüyamda ve halamin bir torunu olmus( gerçekte ben halamla konuşmuyorum). Kardeşim bir muska yaptirmaktan konuşuyor ve ben o bebeği görüyorum diyorumki bu bebek 3 aylık olmuş buna muska gerekmezki geçmiş bunun zamanı. Sonra birden iki tane hediyelik altin ve bir tane sarı lira bir ipte çizilmiş olarak görüyorum ( sari lira ortada) ve ben diyorum ki Allah allah muska bunu mu diyorlar. En çok dikkat imi çeken altınların üstünde büyük arapça yazili allah yazıyor ve ben diyorum tamam bu yazi var ama böyle büyük değil ki bu yazi diyerek bir durgunluk la uyaniyorum. …Teşekkürler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,