RuyaTabirleri.com

Rüyada Hala Kızı Görmek

Rüyada hala kızı görmek, kişinin akrabaları ile kuracağı güzel ilişkilere ve onları ziyaret edip yakında hayır dualarını almasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, insanlarla güzel ilişkiler kurar ve kendisine yakın gördüğü kimselerle birlikte hayırlı olaylara girişir. Hala kızının evlendiğini gören kimsenin yakın bir akrabasının kısmeti çıkar veya kişi çevresindeki birinin düğününe gider. Rüyada hala kızının öldüğünü görmek, yakında akrabalar arasında bulunan bir kimsenin vefatına veya hastalanmasına işarettir. Rüyada hala kızı ile evlenmek, yakın gelecekte o hala kızına benzeyen birisi ile evlenmeye veya o kimseden yardım göreceğinize yorumlanır. Rüyada hala kızı ile muhabbet etmek, akrabalarınız ile birlikte bir mecliste bulunacağınıza, bir toplantıya gideceğinize, bazen de gurbette bulunanlar için memlekete dönmeye işarettir.

Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala gören kişi, büyük mutluluklara ve sevinçlere ulaşır. Bu rüya babanızın akrabalarından size ulaşacak bir nimete veya hayra işaret etmektedir. Rüyada halasının elini öpen kimse büyük bir hayra ulaşır veya güzel ameller peşinde koşar. Halası ile birlikte bir yolculuğa çıktığını gören gerçek hayatında da kendisine güzellikler getirecek bir seyahate çıkar. Rüyasında halası ile birlikte aynı evde bulunduğunu görmek, akrabalar ile ilişki içerisinde bulunmaya ve onlardan menfaat görmeye yorumlanır

Rüyada Akraba Görmek

Rüyada akrabalardan birisini gören kişi esenlik içerisinde bulunur, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer. Bu rüya, kişinin korktuğundan emin olması, istek ve arzularına kavuşması anlamına gelmektedir. Rüyada akrabaları ile buluşan kişi gerçek hayatında da mutlu olacağı bir dost meclisinde bulunur. Rüyada yakın akrabalarını görmek, kişinin tüm sıkıntılardan kurtulmasıdır.

Rüyada Halı Kızı Görmek

Rüyada hala kızı gören kimsenin akrabaları ile ilgili önemli bir sorunu vardır. Bazen de böyle bir rüyayı gerçek hayatında sıcak ilişkiler kuran ve iyi bir karaktere sahip kişiler görmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hala Kızı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yavuz han (03 Mayıs 2016 saat: 06:09)

    Selamın aleyküm rüyamda halamin kızını gördüm. Halamin kızı bir erkek arkadaşı ile evlenme vaadi ile gayri meşru ilişkiye giriyor sonra erkek kuzenimi terk edip gidiyor kuzenim de bunu bana anlatıp benden yardım istiyor. Çok dertli idi bende ona yardım etmeye çalışıyordum kuzenime hamile kalmaktan korkuyorum ne olur yardım et diyordu bana biz konuşurken benim ailem uzaktan bana bakıyor bunlar ne konuşuyor diye . Birde bu olanlar hepsi gece vakti idi ŕuyam da gece yani şimdiden ALLAH razı olsun


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,