RuyaTabirleri.com

Rüyada Halat Görmek

Rüyada halat görmek, hayırlara ve iyiliklere kavuşmaya işaret eder. Çok güzel bir rüyadır ve kişinin dertlerinin biteceği, isteklerinin gerçekleşeceği, ekmeğinin ve malının çoğalacağı, hayatının düzeleceği anlamına gelir. Rüya sahibi hem maddi hem de manevi zenginliğe kavuşacak bu sayede huzur bulacak demektir. Rüyada halat görmek, manevi duyguların artacağına, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, kendini dine ve din işlerine adayacağına tabir edilir.

Rüyada Halat Çekmek

Bir kimse rüyasında halat çektiğini görürse, yüzünü kıbleye döner, kalan hayatını yetim güldürmek, düşküne yardım etmek gibi hayır işleri yapmakla ve bol bol ibadet etmekle geçirir. Adakların yerine getirilmesi, tövbeye bağlı kalınması ve din yoluna büyük bir tutkuyla sahip çıkılması anlamına gelir.

Rüyada Halat Bağlamak

Rüyada halat bağladığını gören kişi meşakkate düşer. Rüyayı gören kişinin, tatsız ve kötü haberler alacağı, çirkin sözler işiteceği, kusurlu ve kötü işler yaparak işini ve kazancını kaybedeceği bu nedenle de yokluk içine düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Halat Kopması

Rüyada halat kopması uğursuzluk ve şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin iyi giden hayatının tersi şekilde ilerlemeye başlayacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, hak yolunu unutacağına işaret eder.

Rüyada Kalın Halat Görmek

Rüyada kalın ve çok sağlam bir halat görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sağlığından yana afiyette olacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına delalet eder. Kişi uzun yıllar yaşayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Urgan Görmek

Bir kişi rüyasında bir urgan görürse rüyası, başına türlü belaların geleceği, içine acı bir ateş düşeceği, felaketlerle karşılaşacağı, sevdiklerine hasret kalacağı, gözünden yaşın eksik olmayacağı şeklinde ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Halat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. arzu (27 Aralık 2014 saat: 17:49)

    Sevdigim insana evlilik icin istiareye yatmistim ve ruyamda kalin gemi halati gibi bir halat, bir ucunu ben tutuyorum bir ucunu sevdigim insan ve halat ortadan ip sökuğu gibi yavasca sökülerek koptu o kopunca biz birmirimize kostuk ve sarıldık.boyle bir ruyaydi..


  2. asli sahin (30 Ocak 2015 saat: 18:09)

    Aksam ustu hava karanlik degilken ziplayarak cok yukseklere ucuyormusum zziplayim yukselip iniyordum yer sonra benim ozelligimi ogrenip helikopterle almaya devletin adamlaru geldi bi yandan boynuma ip bagladilar ucup kacmayayim diye aksam.oldu karanlikcoktu annemle vedalasip kizimi emat ettim aglasiyorduk kardesim de cok agladi arasina bakip bakip uzaklasti bu arda nasil kurtulurum diye dusunurken uyandim


  3. erkan (16 Ağustos 2015 saat: 23:38)

    Merhaba birkac ay once gordugum ve yorumunu merak ettigim bir ruyami paylasmak istiyorum. Kisaca kendimi tanitayim. Bir devlet univde akademik personel olarak calismaktayim isimin geregi yuksek lisans ve doktora hazirlik calismalarim var. Yüksel lisans ve doktora egitimlerimde daima cok calisarak kaliteli univ lerde kaliteli hocalar ile calisip basarili ve guzel calismalar yapmak istiyorum dunya hayatimda is eli ilgili niyetlerim boyle. Ruyama geceyim; ormanlik bir alandayim ama yerler sanirim yesillik degildi agaclarin durumundan hatirladigim kadariyla mevsim sonbahar. Bir agacin aldinda babam, ben ve turkiyede iyi bir univ den bir hoca ile birlikteyiz. Hoca, sanki benim dunya hayatimda isim eli ilgili niyetimi biliyormus gibi babama; oglun boyle istiyorsa oyle olsun diyor. Ben bunu duyunca orman icinde, ben hayaletim ne olacak diyerek bagira bagira agliyorum. Yorumlarsaniz cok menun olurum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,