RuyaTabirleri.com

Rüyada Halı Almak

Rüyada halı aldığını görmek dünyalık işlere göre yorumlanır. Halı alan kişinin şanı, şöhreti yüce izzeti bol olur. Halı almak zengin olmaktır. Gelecek mala ve ganimete işarettir. Hala alan kişi halının güzelliği miktarınca kısmete ve menfaate erişir.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada görülen halı zengin ve soylu tanıdıklardır. Halı genişse, rızkınız bereketli ve geniş olur. Halının güzelliği dünyanın güzelliğidir. Halı küçükse sıkıntı sonrası büyük hayra, uzun ve genişse ömür uzunluğuna işarettir.

Halı Üzerinde Yürüdüğünüzü Görmek

Bu rüya hayırdır. Halı üzerinde yürüyen kimse mutlu olur, istediğine kavuşur.

Rüyada Halının Dürüldüğünü Görmek

Rüyada dürülüp katlanan halı geçim sıkıntısıdır. Yine halının dürüldüğünü ve götürüldüğünü gören kimsenin eceli yaklaşmış demektir. Çünkü bu rüya dünya hayatının ve rızkının bitmesine işaret eder. Bu rüya yolculuğa çıkmak isteyenler için yolculuğun olmamasına da işarettir.

Rüyada Yere Halı Sermek

Rüyada serilen halı devlet erkânı, yetkili kişiler ve onların bulunduğu yerdir. Halı sermek bereketin artması, dünya hayatı mutluluğu, ferahlık ve rahatlıktır.

Rüyada Halının Üstünde Oturmak

Rüyada halının üstüne oturan bir makama ve mevkiye erişir. Bu rüyayı gören beklemediği bir yerden menfaat görür. Rüyada halının üstünde gören tanımadık bir adam gören kişinin yanlışlar yapacağına ve doğru yoldan sapacağına işarettir.

Rüyada Kadife Halı Görmek

Rüyada görülen kadife halı kişinin dünyalığıdır. Kadife bir halıdan atılan gerçekten mağlup olur ve dünya hayata sıkıntıya girer. Kadife halıda oturanın ise dünyalığı bol, mutluluğu çok olur. Kadife halı izzet, şeref, şan ve şöhrettir.

Rüyada Halı Üzerinde Secde Ettiğini Görmek

Bu rüya görenin iyi bir kul olduğunu gösterir. Yine mal varlığının artmasına, geçim bolluğuna ve zenginliğe de işarettir. Halı üzerine secde eden eğer doğru yere dönmüşse makbul bir insan ve iyi yürekli bir kişi olduğuna delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Halı Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. canan (23 Kasım 2014 saat: 00:32)

    Eski sevgilim turbe yolundan erkek kardesiyle benim çalıştığım is yerine geliyor alışveriş icin yuzunu hep saklıyor yan dan görüyorum bir esofman alıyor sonra yine o turbe nin olduğu yola dogru gidiyor sonra benle calisan arkadasa msj atıyor diyorki değiştirebilirmiyim esofmani o da msji bana okutuyo içim heyecanla okuyirum gelmesi ve onu görmek icin bekliyor um sonra arkadas degisim yapiyor diyorki bunu aldi kirmizi esofman sonra ben o yola doğru onun gittigi yola dogru kucagimda bir haliyla gidiyorum yolda hali aciliyo tekrar sarip yürüyorum


  2. seda (08 Haziran 2015 saat: 11:35)

    Görümcem ben ve eslerimizle birlikte halı magzasinda hali bakioruz 3 tane bizim icin gorumcemler hali aliyo gorumcem kendi gorumcesi icin 1 tane daha begeniyorlar ama almiolar gorumcem birden kasa arkasinda magza sahibine yardim edior cok kalabalik diye cok enteresan bi sekilde araba magzanin icinde yaninda durmus pick-up araba bufaya nasil girerki die dusunurken araba yavas yavas dairecizerek kayiyor korkuyorum yardim istiorum hizlanio esim gelio lastiklerine su gibi bisey atiyor ama o sirada araba spor bi araba olarak goruyorum sonra arabaya disariya cikiyo ama nasil ciktigini bilmiorum gorumcem bana bagrio yeter artik biktim senden ve sakarliklarindan zarar veriyorsun diye dislior beni arabaya biniyorum kaynanam yer vermio esim nasil siyicaz oraya diye dusunurken gorumcem biz sizi eve bırakmicaz dio ve oylece gidiolar biz kaynanamin evine geciyoruz yemek masasinda cay var onumuzde yanimda gorumcemin cocugu kucagima almis seviyorum cay onumuzde kaynanam bana bu cay soguk nasil iciosun diyor bende mecburum icerken cocuk elini atiyor diyorum ve aninda uyguluyo zaten herkez iyi dusunmussun gibi bakarken bian yaramazlik yapip kafasini masaya vuruyor gorumcem yine kizio kaynanama gordun yanimdaydin benim yuzumden olmadi biliorsun dedigimde gormedigini soyluyo sinirleniorum kaba saba konusup iceri gidiorum banyoya esim orda bi kizin kafasini yada yuzunu yikio ama taniyorum sinirden gormuyorum umursamiorum odaya geciorum gorumcem bana kiziyo anneme denen bagriyorsun diye icimdeki herseyi anlatiyorum dugunumle ilgili olumsuzluklari sonrasinda yaptiklari falan filan okadar cok ofkeliyimki ve duygusalimki esimede icten ice kiziyorum beni koruyup savunmadigim icin bian bagirarak konusurken nefesim yetmicekmis gibi hissederken uyandim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,