RuyaTabirleri.com

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada halı yıkamak, ferahlık anlamına gelirken bir diğer yandan da zengin olamaya rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının, bahtının ve kısmetinin kıskanılacak kadar açık olacağına, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine rivayet edilir. İşlerin angarya yükünden kurtulmaya, daha az yorulup, daha az çalışarak eskisinden iki kat kazanç elde etmeye, rahata ermeye, hayra ve bolluğa kavuşmaya ve de düze çıkmaya işaret eder.

Rüyada Halı Yıkadığını Görmek

Rüyada halı yıkadığını gören kişi, sıkıntılı ve kötü günlerini geride bırakacak, fakirliğini yenecek, iş ve makam sahibi olacak, hayallerine ulaşma imkânı elde edecek ve güzel günler yaşamaya başlayacak demektir.

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden yana bolca nasipleneceği, dilediği gibi yaşayacağı, istediği yerlere gidebileceği, her ihtiyacını kolaylıkla gidereceği ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağı bir hayata kavuşacağı, çevresinde de kendisi gibi varlıklı insanların olacağı anlamına gelir.

Rüyada Halı Serildiğini Görmek

Rüyada halı serildiğini görmek, rüya sahibinin hayatından yana hayır ve mutluluk göreceğine ve doyasıya bir ömür yaşayacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine delalet eder.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Rüyada küçük halı görmek, kıt kanaat geçinmeye, ay sonunu zor getirmeye ve darlık içinde olmaya işaret eder. Rüya sahibinin çok az maaşa çalıştığı ve geçim sıkıntısı yaşadığı anlamına gelir.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada temizlik yapmak, anlaşmazlıkların biteceği, sorunların çözüleceği ve hastalıkların ilacının bulunacağı ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin mutluluğuna ve başarılarına engel olan her türlü problemi aşmayı başaracağına, içinde olduğu kötü ruh halinden ve karamsarlıktan kurtulacağı, bundan sonra yolunun açılacağı, mutluluğunun bir ömür süreceği şeklinde değerlendirilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Halı Yıkamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. derya (23 Ocak 2014 saat: 11:59)

    merhaba ruyamda sevgilim bize gelmis ve hastaymis ama sevismek istiyo benle bende hamileymisim baska adam geliyo beni kovaliyo ve karnima vurmaya calisiyo.sevgilime sevismiyelim annemler gorur diyorum ama israrla istiyo.sonra ben disari cikip orman gibi yesillik mnzarali bi tepeye gidiyorum kuzenimde geliyo foto cek diyorum asaga dogru bi agac var ve ona yaslaniyorum ayagim kayiyo dusucek gibi oluuorum ucurumdan asagisi dere gibi ama heryer yesillik sonra kopekler geliyo hav hav cok fena ben orda kaliyorum adam varmis kopege tecavuz ediyo arkasindan ben bagariyom napiyosun falan filan git bana kahve yap diyo sanada tecavuz ederim zaten hamilesin diyo bana.sonra ara bi sokatan gecerken bi teyze evinin onune hali sermis yikiyo fircaliyo onla konusup adami anlatiyorum o adam ole dikkat et diyo bana. Kahve yapiyorum ama 2tane yapiyorum adama vercekken dokuluyo adam bana bagariyo cok korkuyorum kopege tekrar tecavuz ediyo .sonra sevgilimi arayip anlaticakken anlatamiyorum hastanrye geldim ben diyo ben panik yapiyorum hastaneye gitmeye basliyorum sevgilim bana askim benim canim benim diye mesajlar cekiyo bana ruyamda cok ilginc ruya gordum tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,