RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak sürpriz olaylara işaret eder. Müjdeli haberlere, hayırlı gelişmelere, mutluluk getirecek adımlara ve rüyayı gören kişinin niyet ettiği güzel işlere alamet eder. Rüyada hamile kadın görmek, aynı zamanda rüya sahibinin evlat sahibi olma hayalinin gerçekleşeceğine bu yolda ettiği duaların da kabul olacağına rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadının Doğum Yapması

Rüyada hamile kadının doğum yapması, rüyayı gören kişinin hayatındaki kara bulutların dağılacağına ve kişinin nihayet güneşi görmeyi başaracağına delalet eder. Dertlerin sona ermesi, geçim sıkıntısının bitmesi, huzurun ve mutluluğun yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada hamile kadın cinsel organı görmek, rüya sahibinin, ferahlığa çıkacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına tabir eder.

Rüyada Hamile Kadın Göbeği Görmek

Rüyada hamile kadın göbeği görmek, çok güzel ve hayırlı haberlerin alınacağına, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına ve çok büyük bir sevinç yaratacak bir durum ile karşılaşılacağına alamet edilir.

Rüyada Hamile Kadın Haberi Almak

Rüyada hamile kadın haberi almak, gerçek anlamına yakın bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin ve hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına geçireceğine işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Bebek Emzirmesi

Rüyada hamile kadının bebek emzirmesi, rüya sahibinin, çok güzel ve sevinçli bir haber alacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve çok hayırlı ve kısmetli bir zaman geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadınla Konuşmak

Rüyada hamile kadınla konuşmak, kişinin meslek hayatında aldığı başarıları ile yüceltileceği, takdir edileceği, övgü dolu sözler duyacağı ve bu sayede ulaşmak istediği kariyer için bir merdiven daha çıkmış olacağı ile tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Hamile Kadın Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. serap (28 Şubat 2015 saat: 08:35)

    Rüyada üç oglumla tatildeyiz Teyzem i ziyaret ediyorum diğer teyzemde orda kaldığı halde onu ziyaret etmiyorum çıkıyorum disarda ziyaret etmediğim teyzemin kızını görüyorum hamile imiş ve küçük bir beyaz kediyi tutup öpüyor
    Anne kedide beyaz ben de onu sevip öptüm ve teyze kızına sen hamilesin kedi öpme taxoplasma hastalığı olabilir bebeğe zararlı o benimle konusmayip kediyi bırakıp gidiyor eşi teşekkür ediyor ve oda gidiyor bende çocuklar yola doğru taksi bulurmuyuz diye gidiyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,