RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada hamile kaldığını görmek, kişinin bazı sıkıntılara uğraması anlamına gelmektedir. Rüyasında hamile kalıp karnınızın büyüdüğünü görmeniz, bu sıkıntıların gittikçe büyümesine ve sizi rahatsız etmesine yorumlanır. Doğum yapmak ise genellikle bütün bu üzüntülerden kurtulmadır. Rüyada hamile kalan kadın, eğer evli ise gerçek hayatında da hamile kalır. Bu rüya genellikle çocuğa işarettir. Rüyada bekar bir kimsenin hamile kaldığını görmesi ise kısmetin açılmasına ve evlenmesine delalet eder. Rüyada hamile kaldığını fakat çocuğunu düşürdüğünü görmek, önünüze çıkacak bazı fırsatları değerlendiremeyeceğiniz anlamına gelir. Yaşlı bir kadının hamile kalması ahiret nimetlerinden faydalanmasına ve ölümünün güzel ve hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada Hamile Bir Kadın Görmek

Rüyada tanıdığı bir kimseyi hamile olarak görmek, o kişinin yakında bekarsa evleneceğinin eğer değilse hamile kalacağının göstergesidir. Bazen de bu rüya o kimseden göreceğiniz fayda ve menfaattir. Rüyada tanımadığı bir kadını hamile olarak görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız başarıların ve makam sahibi olmanın habercisidir. Rüyasında annesini hamile olarak görmek mirasa, kızkardeşin hamile olarak görmek, kişinin elde edeceği zafere ve düşmanlara galip gelmeye, kendinizi hamile olarak görmek ise dünya hayatının nimetlerine ve zevklerine yorumlanır.

Rüyada Hamile Bir Hayvan Görmek

Rüyada hamile olan veya doğurmak üzere bulunan bir hayvan görmek, özellikle iş hayatınızda birtakım menfaatler elde edeceğinizin göstergesidir. Bu rüya kişiye yakında ulaşacak olan bazı fırsatlardır. Bu fırsatları kullandığınız takdirde büyük başarılara imza atarsınız. Hamile bir hayvanın doğum yapması ise mal mülk edinmeye, para kazanmaya, yeni bir sanat öğrenmeye yorumlanmaktır.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hamile kalan kişi, eğer evli ise çocuk özlemi çekmektedir. Bu rüya genellikle iç dünyanızda bekarsanız evlenmek isteğiniz olduğunuza, eğer evli iseniz bir bebek sahibi olmayı arzuladığınız işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hamile Kaldığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. alime (13 Ekim 2015 saat: 20:35)

    rüyamda eşim dediki ikinci çocuğumuz olsun bende dedim ki olsun hemde ucuz olsun dedim (gerçek hayatta ikinciyi eşim çok istiyor bende istiyorum ancak bazı sirunlarimizdan dolayı vaktinin gelmediginigi düşünüyorum) ruyamda eşim bunun ardından dediki istemiyordun komduda istiyorsun şimdi ama yinede olsun dediğim için mutluydu
    hemen ertesi gün kizimla parktan eve gelmişiz saçından kum varmış ben onu yikadiktan sonra saclarindaki kumlarda temizlensin diye saçlarını tariyorum ama saçlarından her tarakta yüzlerce bit dökülüyor ve ben onu silkeliyorum dokunsun yataktan diye ruyamda gördüğüm şeyin gerçek hayatta bit olup olmadığına emin değilim ama bit diyorum ona ben çünkü ruyamda öyle düşünüyorum hatta ruyamda kendi kendime diyorum ki bu nasil bit burus burus çok yaslanmislar heralde diyorum


  2. YEŞIL (23 Kasım 2015 saat: 08:40)

    Merhabalar, ben aslinda bekarim ama ruyamda hamile olduğumu öğreniyorum çok şaşırıyorum.Babasi da sevdigim kisiymis.Ona haber vermem lazim diyorum ve cok saskindim.Sonra akrabalarim falan herkes ogreniyor cok seviniyorlar tebrik ediyorlar.Enistem babama hayirli olsun diyordu ama babam cok sakindi kizgin degildi ama pek sevincli de degildi.Anlami nedir acaba teşekkürler simdiden :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,