RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Rüyada hamilelik testi görmek, hayatın engebeli yollarıyla karşılaşmak ve İslami açıdan sınav olmak anlamlarına gelir. Kişinin nefsi ile mücadele ettiğine işaret eden rüya, zaman zaman harama el uzatan rüya sahibine uyarı mahiyetinde de ele alınmalıdır. Yanlış ilişkilerin, kısa yoldan köşeyi dönme çabalarının kişiye zarar vereceğine, doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine ve hayati tehlikelerin de baş göstereceğine alamet eder. Hamilelik testi gören bekar genç kızlar kötü emelleri olan kişilerle tanışırlar ve tehlikeli ilişkiler içine girerler. Dikkatli olunması gerektiğinin altını çizen rüya, çevredeki kişilere karşı da temkinli yaklaşılması gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Hamilelik Testi Yapmak

Kendisine hamilelik testi yaptığını gören evli bayanlar için gebelik haberi söz konusudur ancak bazı durumlarda gebelikte yaşanacak bazı sıkıntılı durumların veya düşük, erken doğum gibi problemlerin de habercisidir. Bir erkeğin hamilelik testi yaptırması ise eşiyle arasına girecek üçüncü şahıslar nedeni ile sürekli kavgalı ortamların vuku bulacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, sorumluluklarından uzaklaşarak iş yaşamını da ihmal etmeye başlayacağını alamet eder.

Rüyada Hamilelik Testinin Pozitif Çıkması

Uzun süredir kuşkuyla yaklaşılan bir durumun ya da kişinin gerçekten düşünüldüğü gibi çıkmasına yorumlanır. Özellikle dost görünen düşmanların fark edileceğine, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine ve akıllıca hamleler yaparak düşmanlarını bertaraf edeceğine tabir edilir. Bekar bayanlar için evlilik dışı bir hamilelik haberine de yorumlanır.

Rüyada Hamilelik Testi Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle korunmasız cinsel ilişki yaşayan bayanların bilinçaltlarında oluşan hamile kalma korkusunun ve bu düşünceye dair bilinçaltının rüyalarda ortaya çıkmış hali olduğu gibi, hamile kalmak için uğraş veren ve bu uğurda çeşitli tedaviler deneyen kimselerin de bu tip rüyalar görmesi olağan sayılır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hamilelik Testi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. kevser (22 Aralık 2015 saat: 12:30)

    İyi günler bn rüyamda ablam ve bnm gebelik testi yaptıgımızı gördüm bnm testim pozitif cıkıyordu ablamn negati (ablam evli bn bekarım ) o arada aikem bni dışlıyordu bnde aldırmıycam diye ısrar ediyordum o arada elimde başka bir çocuk oluyordu ailesinn terk ettiği onada bakacagımı söylüyordum ama ailemle de yaşamaya devam ediyordum yorumların için şimdiden teşekkür ederim


  2. Seda (03 Ağustos 2016 saat: 16:02)

    Merhaba lar ben evli bir bayanim rüyamda kendim için hamilelik testi yaptım ve pozitif çıktı yanımda teyzem vardı hemen ona söyledim ve ben tam sevinmeye basliyordumki testin çift çizgi olan yeri birden kan oldu çizgiler tamamen kayboldu ve ben uyandım şimdiden yorumunuz için teşekkürler.


  3. Sessiz (30 Ağustos 2016 saat: 02:39)

    Ruyamda evin icindeyim test yaptigmin farknda bile degilm neyse test yapmisim esim arkamdan sesleniyor kac gun gecti gunun die bilmiyorum duzensiz zaten diyorum bana testi gosteriyor bak pozitif diyor o pozitif der demez top buyuklugunde gobek olusuyor bende bakiyorum 3 cizgi var harbiden diyorum filan esim bana diyor e sen hamileysen nasil bosanacaz biz filan ben diyorum imkansiz hamile olmam 3 cizgi gecersiz bi kere gebelik testinde 3 cizgi olmaz ki diyorum yenisini alip gelio al bi daha yap emin olalim diyor bi daha 3 cizgi cikiyor belki üçüz olacaktir diyor esim sacmalama diyorm snra hadi hastaneye kan testi yaptiralm emin olalim diyor kanim aliniyor ama snra uyandim bu ruyanin anlami nedir acaba


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,