RuyaTabirleri.com

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurmak, çalışkan, güvenilir, hırslı ve dürüst bir kişiye ve onun sahip olacağı helal dünya malına işaret eder. Rüya sahibinin alın teri ile çalışarak kazandıklarını, Allah’ın kendisine gönül rahatlığı, sağlık ve huzur ile yemeyi nasip edeceği anlamına gelir. Makbul yollardan, çalışmasının hakkını vererek ve işini layığı ile yaparak gelir ve mal edinmiş bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda konuk olarak değerlendirilir.

Rüyada Hamur Yoğurmak Ekmek Yapmak

Rüyada hamur yoğurmak ekmek yapmak, hırslı ve azimli olan bir kişiye ve onun hiçbir zaman işsiz kalmayacağına ve kendine olan inancı sayesinde başarısızlığa uğramayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi için hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açmak, bolluk ve bereket yaşamaya, kısmet almaya, kazanç elde etmeye, borçları ve işleri hafifletmeye, rızk sahibi olmaya delalet eder. Kötü günlerin dünde kalacağı, rüya sahibinin maddi sıkıntılarının biteceği ve bu sayede rahat bir nefes alıp, güzel günlere kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Un Görmek

Rüyada un görmek, rüyayı gören kişinin fakirlikten kurtulmak ve çok para sahibi olmak için girdiği işlerden yana başarılı olacağına ve bir anda çok güzel bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Hamur Yoğuran Birini Görmek

Rüyada hamur yoğuran birini görmek, rüya sahibinin çok iyi niyetli ve temiz kalpli oluşuna ve karşısına da kendisi gibi hayırlı kimselerin çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin kötü kimselerden uzak olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hamur Yoğurmak ve Açmak

Sözü insanlar üzerinde geçen, güvenilir, toplum tarafından sevilen ve zengin bir kimsenin rüya sahibinin evine misafirliğe geldiğine ve gelirken beraberinde zenginliğini, iyi kalbini ve yardımseverliğini de yanına aldığına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hamur Yoğurmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. emine (28 Şubat 2014 saat: 08:57)

    rüyamda ağabeyimle birlikte ev projesi çizdirmek için mimara gidiyoruz ve mimarın olduğu yere başkaları da gelmiş oluyor çok kalabalık oluyor herkes projesini hamur yoğuruyor bu hamurlarla çiziyor benim ağabeyim de eline unu alıyor bir topak hamur yoğuruyor bu hamurdan bir parça koparıp elinde çok güzel bir beze yapıyor bununla planı yamaya uğraşıyor rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim selamlar

  2. ayse canbaz (14 Mart 2014 saat: 10:44)

    Ruyamda kendi oglumu emzirmeye calisiyorum biraz emdikten sonra oglum cekiliyor ama gogsumden sut fiskirmaya devam ediyor bende bi plastik bardak alip sutu dolduruyorum belki sonra icer diyorum.sonrada annem sari unla hamur yapmaya kalkiyo birak diyorum icerde beyaz un vardi onunla yapalim diyorum.ama mekan koyde dedemlerin bag evinde oluyorki cok sik gittigm bi yer degildir.her taraf isik icinde ve oldugundan cok daha temizdi.simdiden tsk ediyorum cevabinizi bekliyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,