RuyaTabirleri.com

Rüyada Hapse Girmek

Rüyada hapse girmek, rüya sahibinin, sağlığına dikkat etmesi ve yeterli ve dengeli beslenmesi sayesinde çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlar ile uzun bir zaman sonra tekrar bir araya geleceğine işaret edilir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek, aile hayatında yaşanan sıkıntılara karşı sakinliği korumak gerektiğine, kötü, kırıcı ve gereksiz söz söylemekten kaçınmaya ve çekemeyen insanlar tarafından kışkırtılmaya alamet edilir. Ayrıca, yapılan iyi şeylerden ötürü başarılı ve her alanda sözü geçen insanlar ile irtibat kurulacağına yorumlanır.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, uzun zamandır dert edilen bir konuda duyulan endişenin son bulmasına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve ruhsal olarak kötü durumlara düşmekten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Hapse Girmek ve Ağlamak

Rüyada hapse girmek ve ağlamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı şeylerle karşılaşacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine yorulur. Ailesi içinde yaşanan sürtüşme ve tartışmaların nihayete ereceğine tabir eder.

Rüyada Tutuklanmak

Rüyada tutuklanmak, rüya sahibinin, çok büyük bir parasal sıkıntı içine gireceğine, çevresindeki insanlardan yardım ve destek göremediğine ve bu yüzden çok problemli bir döneme girdiğine alamet edilir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, çok sıkıntılı üzüntülü bir döneme girileceğine, eş, dost ve akrabalardan kaynaklanan sorunlardan ötürü problem yaşayacağına ve hayat içerisinde zorluklar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Hapse Girmek ve Çıkmak

Rüyada hapse girmek ve çıkmak, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri çektiği ve maddi ve manevi olarak çok zarar gördüğü rahatsızlıktan kurtulup ayağa kalkmasına işaret edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Hapse Girmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sedat (26 Ocak 2014 saat: 15:01)

    Rüyamda öğretmen olarak tanıdıgım birini savcı olarak görüyorum eski arkadaşlarımda orada başı dertte olan savcıyı korumak icin kargaşada birini vuruyorum kaçarken yakalanıyorum içeri giriyorum bişekilde kaçı yorum annemin yanına gidiyorum onu suçsuz olduğuma ikna etmeye çalışıyorum evden çıkıp dışarıda hakkımda neler konuşuyorlar diye merak ediyorum o esnada inzibat yanıma geliyo kaçmadan teslim olup tekrar hapisaneye giriyorum herkes beni konuşuyor ogün tahliye olup eve gidiyorum. RüyanınTabiri nedir şimdiden tesekkurler.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,