RuyaTabirleri.com

Rüyada Hasta Ziyareti Görmek

Rüyada hasta ziyareti görmek, zor zamanlar geçiren rüya sahibinin yanına gelecek olan arkadaşlarını ve sevdiklerinin ona her konuda destek olacaklarını, maddi anlamdaki sıkıntılarını da sevdiği insanlar sayesinde kolaylıkla çözeceğini, manevi olarak da her zaman yanında olan dostlarının varlığından güç alarak iyi hissedeceğini gösterir. Hasta ziyareti görmek, kişinin başkalarına karşı da aynı şekilde yardımcı olacağını, ellinden geleni esirgemeden, her koşulda iyilik yapacağını ve aldığı hayır duaları sonunda başının hiç derde girmeyeceğini, mutlu, huzurlu ve sevabı bol bir hayat yaşayacağını, asla bunalmadan tüm işlerini düzene sokacağını bildirir.

Rüyada Hasta Ziyaretine Gitmek

Gerçek hayatta da hasta olan birini rüyasında ziyaret ettiğini gören kimseler o kişinin iyileşme haberini alırlar ve aynı zamanda o kişiye hastalığını atlatmak konusunda da yardımcı olurlar. Hasta ziyaretine gittiğini gören kişiler haram lokma yemeyen, iyilik yaparak ve bol sevap kazanarak yaşayan, her insana hürmet gösteren, yüce gönüllü kişilerdir. Bereketli bir hayatın kapılarını açacak iyiliklerde bulunulacağına ve kişinin dünyada yaptığı her iyiliğin ahirette de karşısına iyilik olarak çıkacağını işaret eder.

Rüyada Hasta Ziyaretinden Dönmek

Zamanında yapılan iyiliklerin kişinin zor günlerinde karşısına çıkacağına ve sıkıntılarını alacağı önemli yardımlar sayesinde daha kolay bir şekilde atlatacağını bildirir. Hasta ziyaretinden dönen kişiler üstlerine düşen görevleri ve sorumlulukları her zaman yerine getirmek konusunda titizlik gösteren ve herkes tarafından güvenilen biri olurlar.  Çalışma hayatında iş arkadaşlarının yardımına koşan rüya sahibinin beklemediği bir şekilde alacağı terfi sonunda yüzünün güleceğini de alamet eder.

Rüyada Hasta Ziyareti Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile üyelerinden birinin hasta olduğu durumlarda kişinin bilinçaltında oluşan sürekli yardım etme isteğinin rüyalarda tezahür etmiş halidir. Hasta ziyareti görmek, elinden geleni yapamayan veya zamanında üstüne düşen sorumlulukları yerine getiremediğinden dolayı içi içini yiyen, vicdan azabı çeken kişilerin üzüntülerini ve acılarını da ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hasta Ziyareti Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. sevda (11 Mart 2015 saat: 16:48)

  Eşim rüyasında define bulmuş abisiyle evimizin arka tarafından eseleyerek toprağı bi küp hazine bulmuş çok sevinmisler altinlara bakıp avuclayip sevinmisler merak ettim nedir bu rüyanın açıklaması bide üç katlı inşaat halinde bir eve girdik eşimle evi duzmek için planlar yapiyorduk sonra tartışma çıktı ben nasıl düzcem bu evi diye kizarken uyandim


 2. Nihan (28 Haziran 2016 saat: 16:46)

  Hasta ziyaretine gittigim de yogun bakimin icine girdim hasta yatan kisiyle konusup kendisinin benim yuzume bakip gulumseyerek iyi cok mutlu oldugunu soyledi sonra ordan cikip hasta olan kizin annesinin yanina gittim annesinin agladigini sonra bi arada da guldugunu sonra tekrar agladigini gordum bende agladim annesine bakip dayanayip cok agladim


 3. kader (21 Ağustos 2016 saat: 14:41)

  Ruyamda dugun hazirligi yaptiktan sonra bi baktim hastane bahcesindeyiz.ve hasta ziyaretine geliyoruz.sonra ben cikiyorum bu arada ortulu oldugum halde acigim.hastane nin yukarisina tam cikiyorum iki cocuk pesime veriyor.biri beni yakalayip sirtima cok siddetli vuruyor.ruyama yorum yaparsaniz sevinirim..


 4. Ahmet (29 Ağustos 2016 saat: 07:35)

  Rüyamda kendimi hastanede kolumda serum takılı vaziyette gördüm, annem, 2 teyzem ve teyzemin oğlu beni hastanede ziyarete geldiler bu arada gelen teyzelerimden biri gercek hayatta kanser hastası ve durumu kötü ,bende namaz vakti geldi diye yanları nda ayrıldım kılacak yer ararken rüyamdan uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,