RuyaTabirleri.com

Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada havaalanı görmek, esenlik bulmaya ve rahata ermeye delalet eder. Rüya sahibinin sürpriz bir gelişme yaşayarak hayatının seyrinin bir anda kusursuz yöne doğru kaymasına ve güzellik üstüne güzellik, mutluluk üstüne mutluluk yaşanmasına tabir edilir. Bazen hava, kara ya da deniz yolu fark etmeksizin temiz bir yol yapmaya, bazen de bekleneni ve umut edileni bulmaya işaret eder. Güzel ve hayırlı bir rüyadır, ferahlık anlamına gelir.

Rüyada Havaalanında Olmak

Rüya sahibinin kendisini havaalanında görmesi, çok özlediği ve uzun zamandır ayrı kaldığı bir kişiyle kavuşmasına ve onunla birlikte gelecek olan müjdeli haberlere tabir edilir. Özlenen bu kişi ve beraberinde getirdiği müjdeler rüya sahibini gençleştirecek ve tüm dertlerini bir anda unutturacak demektir.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyasında uçak gören kişinin sıra dışı olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi gerek giyim tarzı gerek inanış tarzı anlamında alışılmışın dışında biridir. Yaptıkları ve söyledikleri ile sürekli çevresindekileri şaşırtıyor demektir. Uçak aynı zamanda kişinin alacağı radikal kararlara yorulur.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüya sahibinin hayalden öteye gitmeyecek ve dünya üzerinde gerçekleşmesi mümkün olmayacak düşüncelere kapılıp büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin çok yüksekten uçup, sonrada yere çakılmasına benzer bir duygu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüya sahibinin bir yola gitmeye niyetleneceğine delalet eder. Aynı zamanda küçük bir sorun ve engel anlamına gelir. Çok şükür ki bu engelin de sorunun da kısa sürede aşılacağı yorumu yapılır.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Rüya sahibinin toprak sahibi olmaya niyetleneceğine bu nedenle de bir piyasa araştırmasına gireceğine işaret eder. Kişi, yatırım yapayım derken maddi güç kaybetmek istemeyecektir diye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Havaalanı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Emel (21 Aralık 2013 saat: 11:58)

    Rahmetli babaannemde uçakla biryere gidecekmişiz ben ondan önce havaalanına gidiyorum o kadar büyük bir yerki kaydoluyorum babannemin beni bulamadığını düşünüp telaşlanıyorum.tam o sırada kaptan beni anons ediyor uçağa biniyoruz. Ben daha önce hiç uçağa binmedim


  2. yeliz (23 Aralık 2013 saat: 21:06)

    rüyamda havaalanındayım yanımda da sevgilim varmış biz ayrıymışız havaalanında birbirimize sarılıyoruz ve bu birbuçuk aylık ayrılık bize çok yaradı diyorum ben ona sonra mesaj geliyor telefonuma mesaja bakmıyorum çünkü eski sevgilim atmıştır diye yanımdakinin görmesini istemiyorum fakat ilginç olan mesajı attığını düşündüğüm kişi şu an benim sevgilim rüyamda sarıldığım kişi olan kişi aslında yabancı gerçek hayatta tanımıyorum bile bu rüya beni çok etkiledi yardımcı olursanız sevinirim. ha bu arada rüyada yanımdaki kişiyle uçağın kapısına kadar gidiyoruz ama uçağa bindikmi tam olarak hatırlamıyorum. yorumlarsanız sevinirim


  3. serhat (11 Ekim 2014 saat: 14:38)

    Rüyamda kenan imirzalıoğlunu görüyorum havaalanındayız yanına gidiyorum birden bir konuşma geçiyor aramızda ve bulgaristana gitmek istediğimi sösöylüyorum vize var gidemiyorum falan diyorum oda bana ve kendisine bilet alıyor sonra birden askerdeki abimi görüyorum oda gelmek istediğini söylüyor ve onada bilet alıyoruz. Sonra bir kapıdan geçiyoruz ve havaalanında sanki başka yere ışınlanıyoruz. Ilk ben sonra abim geçiyor biraz geçte olsa kenanda geliyor bize beklememizi söylüyor birden gözaltına alınıyoruz ve uyanıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,