RuyaTabirleri.com

Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, bazen kişiye kötülük yapmak isteyen bir düşmanının olduğuna, bazen sözüne sadık tamahkar bir adama, bazen insanlara faydası olmayan kötü bir alime veya sahibine kötülük düşünen hilekar bir hizmetçiye yorulur. Bu rüyayı gören bahsi edilen vasıflara sahip kimselerden kötülük görür veya onların dedikodularına maruz kalır. Bu rüya insanların hayatını cehenneme çeviren ve sürekli başkaları hakkında hile düşünen fesat bir adamdır.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada görülen köpek sinsi bir düşmandır. Eğer köpek üzerinize saldırıyorsa size kötülük yapmak isteyen kötü insanlara, sadece havladığını görmeniz diliyle sizi rezil edecek hilekâr bir adama, eğer köpek size zarar veremiyorsa zayıf bir düşmana yorulmaktadır. Bazen de bu rüya insanları arkasından bıçaklayan gammaz bir kadındır.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada görülen köpek ölüsü yakın zamanda size ulaşacak bir hastalık halidir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya sıkıntı çekmeye, herhangi bir havadis için üzülmeye, keder içinde bulunmaya yorulur. Köpek leşi, bazı kimseler için gurbete gitme, yolculuğa çıkma anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Rüyasında av köpeği görmek, rüya sahibinin bilgili bir kimse olduğuna, insanların yararına çalışan bir âlime, güzel şeyler öğretmen ve doğru yola sevk eden bir hocaya yorulabilmektedir. Rüyada evcil köpek gören kimse kendisine hizmet edecek sadık bir hizmetçi veya bir dost bulur.

Rüyada Bir Köpeği Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında köpek öldüren hilekâr bir düşmana galip gelir. Bu rüya, gören kişiye kötülük yapmak isteyen bir kimseye karşı zafere ulaşmaya, onun tüm hilelerini bozmaya ve sıkıntıdan sonra ferahlığa yorulmaktadır. Rüyada köpek öldüren insanları yoldan çıkaran, toplum içinde fesat çıkaran ahlaksız bir adamı alt ederek birçok insanı onun şerrinden emin kılar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Havlayan Köpek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. oza. (02 Temmuz 2014 saat: 19:19)

    İyi günler. Adım ozan 25 yaşındayım uzman çavuşum. Rüyamda rahmetli babaannemi gördüm. Kefenin içindeydi ve biz babam ve amcalarımla kefeni açtık. Daha sonra babaannemle konustum (babaannem bana birşey söylemedi) ona eşimden bahsettim ve bana sarıldı. Daha sonra annemin yanina giderken bir köpek bana havladı usulca köpeğin yanına gittim ama benden korkup uzaklaştı. Cevap için şimdiden teşekkürler.


  2. buket (29 Eylül 2015 saat: 15:14)

    rüyamda dışardayım bir kaç tane köpek üzerime doğru geliyor havlayarak güya elimde kurban eti var.köpeklerinbilmek için onlara bu etleri atıyorum onlar yerken bende eve giriyorum tam kapıyı kapatmaya çalışıyorken köpek kapıya dayanıyor ama ben zorda olsa kapıyı kapatabiliyorum. bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.


  3. to be (21 Ekim 2015 saat: 10:06)

    merhaba ben tugba 27 yaşındayım…rüyamda mor tasmalı beyaz bir köpek bana çok sinirliydi saldırmaya çalışıyor, dişlerini gösteriyor, üzerime atlıyor ama ısırmıyordu. Yakın zamanda iş görüşmesi yaptım ve cevap bekliyorum, rüyamın onunla bir alakası olabilir mi acaba? şimdiden teşekkürler…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,