Rüyada Havuz Görmek


Rüyada havuz görmek eli açık, geniş gönüllü, yardım sever ve yüce duygulara sahip olan bir kimse demektir. Rüyasında havuz gören kişi bu yüce gönüllü kişinin desteğini alacaktır. Havuzun içinde temiz su olması çok iyidir, bu rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açık olduğuna, hep ileri gideceğine ve başarılı işler yapacağına delalet eder. Ve kişinin sıkıntılarından, yaşadığı üzüntü ve zorluklardan tamamen kurtulacağı anlamına gelir. Eğer bir kimse havuzdan dini bir vecibeyi yerine getirdiğini görürse tüm dertlerinden kurtulacaktır. Bazı rüya tabirlerinde havuz kadını simgeler. Eğer havuz doluysa hem hoş hem de aklı başında bir kadına delalet eder. Dolu bir havuzdan su içtiğini gören kişinin de bu özelliklerde bir hanımla izdivaç yapacağı yorumu yapılır.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuz görmek hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Havuza giren dibe kadar inmeyi başaran kişi birine âşık olacak ve onun peşinden koşacak demektir. Eğer rüya sahibi kendini havuzun içinde boğulurken görürse bu onun yaşayacağı sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Havuza Bakmak

Rüyada havuza bakmak güzel ve hayırlı şeylere yorumlanır. Havuzdaki su temizse rüya sahibinin yükselen bir hayatı olacağına delalet eder. Eğer temiz değilse sıkıntıların ve huzursuzlukların yeniden baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Boş Havuz Görmek

Rüyada boş bir havuz görmek iyi değildir. Havuzda su olmayışı ve havuzun kurumuş olması hayırlı ve iyi şekillerde yorumlanmaz.

Rüyada Havuzda Abdest Almak

Rüyada havuzda abdest almak çok hayırlıdır, bu, rüya sahibinin hayırlısıyla sıkıntılarından, darlığından, hastalığından ve mutsuzluğundan uzaklaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Havuzdan Su İçmek

Rüyada havuzdan su içmek çok güzeldir. Rüya sahibi gönlü zengin bir kişinin aracılığıyla bolluğa ve kazanca sahip olacak demektir.

Etiketler: , , , , ,
Rüyada Havuz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. şerife (24 Aralık 2013 saat: 11:20)

    bir kapıda büyük mermer havuz deyilde ona benzer büyük bir yuvarlağın içimde çok güzel sıcak su gördüm ne demektir dışarı çıktım içi dolu suyu gördüm elini içine soktum çok güzel sıcak su dedim çünkü başka yerler de kar vardı o soğukta sıcak su bulmak bana güzel gelmişti .

    yorumlar sanız çok memnun olurum saygılar

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.