RuyaTabirleri.com

Rüyada Havuza Atlamak

Rüyada havuza atlamak, kişinin gireceği tehlikelere ve risklere işarettir. Bu rüyayı gören kimse hem özel hayatında hem de iş yaşamında bazı riskler alır ve bu riskler sonucunda da başarı kazanır. Bazen de böyle bir rüya ferahlama anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi eğer sıkıntıdaysa maddi manevi tüm sıkıntılardan feraha erer.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Havuza Atlamak

Rüyasında yüksek bir yerde bulunduğunu ve oradan havuza atladığını gören kişi, iş hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya kendisini bile bile bazı tehlikelere atar. Bu rüya genellikle çekeceğiniz bazı zorluklara ve bu zorluklardan azim ve sabır sayesinde kurtulmaya işarettir. Yüksek bir yerden havuza atlayıp zemine çakılan kimse iş yaşamında büyük bir zarar görür veya iflas eder. Havuza atlayıp yüzmeye devam eden ise tüm sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada Alçak Bir Yerden Havuza Atlamak

Rüyasında alçak bir yerden havuza atlayan, küçük sıkıntılar yaşar veya bu kimsenin elinden bir miktar para çıkar. Özellikle çalışmalarınızda yaşayacağınız güçlüklere, para harcamaya, bazı kimselerden korkmaya, söylediğini sözler nedeni ile endişe duymaya, iki kişinin arasını bozmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Yanında Yeşillikler Olan Havuz Görmek

Böyle bir rüya gören kişi faydalı ilimler öğrenir ve bu ilminden ham kendisi hem de başkaları fayda görür. Bu rüya aynı zamanda maneviyata yönelmeye, dini anlamda derecenin artmasına, dünya ve ahiret mutluluğuna, arzu ve isteklerinizin yerine gelmesine, dünyevi zevk ve sefalara, dünya nimetlerine kavuşmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Havuzun Suyunu İçmek

Rüyada havuzun suyunu içen kimse bir kadına aşık olur ve onunla evlenir. Bazen de bu rüya faydalı ilim öğrenmeye, kişinin karakterinin olgunluğuna, insanlar arasında güzel bir yer edinmeye ve takdir kazanmaya da yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Havuza Atlamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ali (13 Ekim 2014 saat: 07:40)

    askeriyedeyim mesai saati bitmiş elbiselerimle havuza atlıyorum. Bian telefonum cebimde diye endişelenip cebime bakıyorum telefonu havuzun başında bırakmışım cebimden iki paket ıslak sigara çıkıyor. Havuzun içinde arkadaşım var. Havuzdan bakınca karşıda durgun bir deniz görüyorum. Ve bende uçsuz bucaksız bir havuzdayım pek derin değil. O esnada üzerimizden askeri kargo uçağı geçiyor. Peşindende helikopterler gidiyor. Ve ben bişeyler var diye endişeleniyorum. Biraz zaman geçtikten sonra birtane sivil helikopter geliyor. Helikopterde 1 kişi var. taklalar atıyor şovlar ve havuzun yanına düşüyor. Daha sonra ise bitane helikopter daha geliyor fakat etrafı tahta ile kaplı. Peşinden 2 tane askeri savaş helikopteri geliyor ve birtanesi ateş ediyor düşüremiyor. Tahta kaplı olanda ona ateş edene ateş ediyor ve denize düşüyor Düşme esnasında mürettebat atlıyor. Cvp verirseniz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,