RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Rüyada Hayvan Kesmek

Rüyada hayvan kesmek, rüya sahibinin yanlış yollardan gitmesine, kendine verilen öğütlere uymamasına, ailesinden aldığı terbiyeyi ve görgüyü terk ederek, onlara layık olmamasına tabir edilir. Rüya sahibinin büyüklerini üzecek sözler söylemesine ya da işler yapmasına tabir edilir. Rüya sırasında kan çıkması, yapılan işin haram olduğu anlamına gelirken bir yandan da rüyanın bozulduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada hayvan kesmek, kendi bildiğini okumaya delalet eder.

Rüyada Hayvan Kesildiğini Görmek

Bir kimse eğer rüyada bir hayvanın kesildiğini görürse rüyası, sünneti terk edeceğine, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine yorulur.Bu rüya bazen de beddua ve ah almaya tabir edilir.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Kesmek

Rüyada büyük baş hayvan kesmek çok hayırlıdır. Kısmet, şans ve bereket anlamına gelirken, rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğini haber verir. Kişi, hem hak yolunda hem de dünya hayatında çok güzel işler yapacak, Allah katında makbul kullardan olmaya uğraşırken bir yandan da insanların sevgisini ve takdirini kazanmayı başaracak demektir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin ekmeğini hayvanlar üzerinden kazandığına delalet eder. Çiftçilik veya hayvancılıkla uğraşan bir kimseye işaret eder. Çok çalışmaktan ellerinde, ayaklarında nasırlar çıkmış, teni yazın güneşten, kışın da soğuktan yanmış ama yine de kursağından haram lokma geçmemiş bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyasında kurban kestiğini gören kişinin hayatı boyunca mutluluktan, sağlıktan ve kazançtan yana hiçbir eksiği ve şikâyeti olmayacak demektir. Rüya sahibi her istediğine kavuşacak, yaşadığı sürece Allah’a her gün şükredeceği kadar güzel ve huzurlu bir hayat sürecektir diye yorumlanır. İşlerin yoluna girmesi, kavgaların, küslüklerin, düşmanlıkların bitmesi ve rahatın yerinde olması anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Hayvan Kesmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. murat bilazer (22 Ocak 2014 saat: 19:28)

  Rüyamda renklerini tam olarak hatırlayamadığım(siyah veya koyu renk olabilir) fakat hayatımda hiç görmediğim büyüklükte sığırların mezbahaya benzer bir yerde kesildiklerini gördüm.Hatta öyle bir büyüklükte bir sığır vardı ki epey bir insan o ineği zorla yere yıkıyorlardı.Ben ise korku ve dehşet içinde bir köşeye çekilmiş sadece onların inekleri nasıl kestiklerini seyrediyordum.Öyle ki bu kocaman sığır kesilirken hiç bağırmadı.Bıçak neredeyse boğazının yarısını kesmişti ama hiçbir tepki göstermiyordu.Diğer inekler daha küçüktüler ama onlar acı çekip bağırıyorlardı.Ama bu kocaman olan ve en son kesilen inek hiçbir tepki vermedi ve kanının böyle açık idrar renginde aktığını gördüm.Bu iş yapılırken sığırı keseni ve yardım edenleri hatırlayamıyorum.Acaba neye delalet edebilir ki?

 2. kemal (14 Şubat 2014 saat: 13:40)

  rüyamda konuştuğum kızın evinde hasta bir inek varmış.babamda onların evine gitmiş hasta inek ölmeden kesmek için.bizim evimizde onların evinin tam karşısında.daha sonra eniştem geldi ve ineği iyileştirebilrim ben dedi yanıma geldi sonra koşarak konuştum kızın evine gittik babam kesmesin ineği diye,tam eve geldik kesmyenin eniştem iyileştirebilir dedik i babamda kesmeye başladı tam kesmeye başladı anı gördüm,kan görmedim diye hatırlıyorum .kesmeye başladı anı gördüm ve bidaha bakmadım oraya,konuştum kızda sıradan çıkmak için çıktım biri değil ailelerimizde durumu biliyor,kız arkadaşımı hiç görmedim ama rüyada

 3. murat (29 Mart 2014 saat: 13:45)

  Rüyamda kurban bayramı için bir tane büyük baş hayvan alıyoruz ama o da elimizden kaçıyor taksinin altına giriyor boy u kırılıyor bende bayvan mundar olmasın diye keztiriyoruz kesilirken hayvandan sim siyah bir şey akıyor ben diyorum acaba kan mi başka bir şey mi diye ama ondan sonra köpekler geliyor kesilen hayvvanin parçalanmış erlerine saldırıyorlar rahmetli annem ile otobüse biniyoruz otobüste bir adamın yanina oturuyorum adamda ön tarafta oturan bir bayanı gosteriuor gördüğün o kız bana çok sarktı ama ben ona yüz vermedim diyor evliyim ben diyor uyanıyorum ondan sonra

 4. kayra (24 Nisan 2014 saat: 12:27)

  rüyamda sarı diye tabir edilen (açık kahverengi) koca bir dayayı bir arkadaşımın ev,nde gördüm, hayvan çok güçlü idi arkadaşım ve yanında bir kişi daha hayvanı kesmek için evin merdiven dairesinde yatırmaya uğraşıyorlardı, ben ise korkudan oradan kaçmaya çalışyordum. bu olaya binanın ikinci katında oldu. ben tam kendimi kurtardım 1. kata indim derken arkadaşım ve diğer kişi hayvanı kestiler, merdiven boluğundan hayvanın bıyun kısmı aşağı sarktı ve neredeyse hayvanın bütün kanı başımdan aşağı aktı. banyo yapmış gibi oldum kan ile…..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,