RuyaTabirleri.com

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada hediye paketi görmek, bilinmeyen bir durumla karşılaşılacağını, kişinin nasıl davranacağını kestirmek için çevresine akıl danışacağını ve hata yapmamak için çok dikkatli davranacağını gösterir. Mevcut koşullarda iyi ya da kötü her türlü riski göze almak gerektiğini ve özellikle iş konularında gözü pek bir şekilde davranıldığı zaman çok daha başarılı olunacağını tabir eder. Rüyada hediye paketi görmek genelde iyiye yorulur ancak içinde ne olduğu bilinmiyorsa, kişi için kötü bir gelişme de söz konusu olabilir. Aile hayatında ise evli kişilerin istenmeyen bir bebek haberi almalarına, mali planlarını bozacak gelişmeler yaşayacaklarını da bildirir.

Rüyada Hediye Paketi Açmak

Kişi kendisine gelen bir hediye paketini açıyor ve seviniyorsa, gerçek hayatında onu çok mutlu edecek bir gelişme yaşar. Çok güzel, dillere destan olacak bir aşka da işaret eden rüya evliler için bebek haberi olarak yorumlanır. Rüya sahibi açılan paketin içini boş görürse, çok büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döner ve hayalleri yıkılır. Başka birinin hediye paketini açmak ise hak yemeye, başka birinin iş konusunda önünü kesecek ve rızkını engelleyecek davranışlarda bulunacağına delalettir.

Rüyada Hediye Paketi Almak

Rüya sahibinin geleceğini düşünerek hareket edeceğine ve özellikle parasını doğru şekilde tasarruf ederek güzel bir ev ya da arazi almak için girişimlerde bulunacağına alamettir. Hediye paketi almak özel hayatla ilgili çok sevindirici gelişmeler yaşanacağı bir döneme, kişinin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceği biri ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Hediye Paketi Görmenin Psikolojik Yorumu

Ani değişen ruh hallerinin ifadesi olan rüya, kişinin güvenilmez yanları olduğuna, tamamen o anki duygularına göre hareket ettiği için başkalarını zor durumlarda bırakabildiğine, bir anda çok mutlu görünürken, hemen arkasından çok hüzünlü bir görünüme sahip olduğuna işarettir. Hediye paketi almak aynı zamanda rüya sahibinin hayatında değiştirmek istediği yönler olduğuna ve bunun için çaba sarf ettiği anlamına da gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hediye Paketi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ceren Türker (08 Temmuz 2015 saat: 12:51)

  Arkadaşım rüyasında bi kaç bişey görmüş ama bunların hepsi kesik kesik bi rüya yani ama bi rüyayı çok merak ediyo bi cafede oturuyoruz diyo erkek arkadaşı ona yüzük kutusundan biraz daha büyük bi hediye veriyor hediye paketine koyulmus ama açamıyorum diyo bantlarii falan açıyorum sonra tekrar hediye paketi çıkıyo bu neye yorumlar sizce


 2. mehmet (21 Şubat 2016 saat: 11:28)

  Rüyamda çok kalabalık bir düğün var açık albir alanda gelin damat yok müzik eğlence yok ama o boş meydanı hediye paketleri doldurmuş çok sayıda hediye paketi var üst üste yığılmış ve düğün yemeği dağıtılıyor rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim


 3. Berna doğan (09 Nisan 2016 saat: 22:03)

  Yakın arkadaşıma gidiyorum bana diyor sana suprizim var ev almış çok mutlu oluyorum sağlıkla otur diyorum daha sonra bitmedi bir suprizim daha var diyor bir odaya götürüyor 50 60 tane hediye paketi var 3 tanesi pembe kurdeleli gerisinin hepsi mavi kurdeleli menekse bunlar ne diyorum berna ben hamileyim hissediyorum oğlum olcak gelen misafirlere dağıtmak için paketler diyor 3tANE ne pembe diyorum olurda kızım olursa bu paketleride hazirladim diyor..


 4. suheyla ozturk (30 Nisan 2016 saat: 08:41)

  Ruyamda misafir agirladim.sonra bana misafir agirladigim icin herkese iyi davrandigim icin.masada otururken hediye paketi verdi arkadaslarim bi baktimki icinde balonlar susler cikti hepsi kafamdan asagiya yagmaya basladi.benim etrafimda donuyodu.herkes.bir kosededr yas pasta ilisti gozume.ole uyandim.


 5. Ali (24 Temmuz 2016 saat: 12:06)

  Ruyayi nişanlım görüyor ben onların yan komşusu evli bayan kutu içinde telefon radyo varmis hediye almışım ben nişanlım evinine gelirken yan komsusu cikiyor karşıma bu kutuyu aldedi bana bu nişanlına ver ben bunları beğenmedim demiş ben de bunları nişanlıma verdim onunda haberi varmis bundan nişanlımda kuyu açıyor için de buyuk bir telefon ciktidiyor bide radyo Vardı diyor


 6. Ali (24 Temmuz 2016 saat: 12:08)

  Ruyayi nişanlım görüyor ben onların yan komşusu evli bayan kutu içinde telefon radyo varmis hediye almışım ben nişanlım evinine gelirken yan komsusu cikiyor karşıma bu kutuyu aldedi bana bu nişanlına ver ben bunları beğenmedim demiş ben de bunları nişanlıma verdim onunda haberi varmis bundan nişanlımda kutuyu açıyor için de buyuk bir telefon ciktidiyor bide radyo Vardı diyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,