RuyaTabirleri.com

Rüyada Helikoptere Binmek

Rüyada helikoptere binmek, rüyayı gören kişinin, gerek iş hayatında gerekse de sosyal hayatında hiç gerek yokken kendisini tehlikeye, başını da belaya sokacak olan bir işe karışacağına ve çok sorunlu bir dönem yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin davranışlarını ve duygularını kontrol edebilecek duruma geldiğine tabir eder.

Rüyada Helikoptere Bindiğini Görmek

Rüyada helikoptere binmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, hayatında gerçekleştireceği gereksiz bir işten ya da bir davranıştan ötürü karanlık işler yapan insanlar ile sorun yaşayacağına ve kötü zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Helikopterle Uçmak

İş hayatında yapılacak ortaklıklar ya da farklı şekildeki atılımlar sayesinde ortaya çok iyi işler çıkarılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada Helikopterle Uçtuğunu Görmek

Helikopterle uçmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok iyi işler yapacağına ve çok akıllıca adımlar atarak büyük başarılar kazanacağına ve sorunlarından ve sıkıntılarından bir çırpıda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Helikopter Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği atılımlara, çalışmalara ve yapacağı projelere yavaş fakat emin adımlarla ilerlediğine ancak bu durumun çok uzun bir zaman alabileceğine delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında karşılaşılan kötü olaylara ve bu olayların çözümü için kısa süre sonra tekrar eski işe dönüleceğine alamet eder. Rüyada helikopter görmek, rüya sahibinin amaçlarına ulaşmak için gösterdiği hırsa ve çabaya da rivayet eder.

Rüyada Helikopter Kullanmak

Gerçekleştirilecek işler sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok para kazanılacağına ve bu sayede zengin bir semtte ve toplumun sevdiği ve imrendiği insanların arasında yaşanacağına tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Helikoptere Binmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. derya (03 Ağustos 2014 saat: 12:32)

    Ruyada boş bir araziden ailemle araba ile geçerken helikopter gördük boş bir arazinin ustunde yuksekçe tepede adeta uçuşunu sergiliyordu… Sonra el falan salladık durdu inanamadık içinden bir kişi çıkdı genç,bi delikanlı yakışıklıda bişeydi ısrarlarımız üzerine kırmadan bindirdi bizi ailrcek içeri girdik geziyorduk kocamandı içi adeta yeni bi dunya gibi sandalye vr oturma yerleri vardı mavi renkde sonra biz on tarafa oturup resim çekiyorduk bize form doldurtturdu.. Her binen dolduruyo gibisinden ama,uçmadık öyle ce uyandım…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,