RuyaTabirleri.com

Rüyada Hep Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada hep aynı kişiyi görmek, dünya hayatında o kimse ile çokça vakit geçireceğinize vey o kişiyle aranızda geçecek bazı olaylara işarettir. Genellikle dünya hayatında bizi etkileyen veya yaşamımızın değişmesine neden olan kimseler rüyamıza girer. Bu nedenle böyle bir rüya görmek, sürekli rüyamıza giren o kişinin arkanızdan iş çevirmesine, bazen onunla yaşayacağınız bir hadiseye, yaşamınızı değiştirecek ve etkileyecek bazı davranışlarda bulunmasına işarettir.

Rüyada Hep Kardeşini Görmek

Rüyada sürekli kardeşini gören kimse, ondan güzel bir haber alır. Bu rüya kardeşiniz ile aranızdaki bağın güçleneceğine ve birbirinize bazı konularda yardım ederek sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacağınıza işarettir.

Rüyada Hep Aynı Kişi İle Konuşmak

Rüyanızda sürekli çevrenizde bulunana bir kişiyi görmeniz ve onunla konuşmanız, dünya hayatında uzun ve güzel bir birlikteliğinizin olmasına delalettir. Bu rüya bazen de o kimse eliyle size ulaşacak yardıma, alacağınız güzel bir habere, beraber yapacağınız bazı işlere, birlikte iş hayatında birtakım girişimlerde bulunup beraber başarı sağlamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Hep Aynı Kişi İle Bir Şeyler Yapmak

Rüyasında hep aynı kişiyi gören ve sürekli onunla bir şeyler yapan kişi, rüyasında gördüğü insanlar ortak harekete eder. Bu rüya bazen de o kimsenin sizin fıtratınızda olduğunun göstergesidir. Bazı alimlerse bu rüyayı o kişinin başına gelecek herhangi bir olayın önceden size malum olması olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Hep Annesini Görmek

Rüyada sürekli annesini gören kişi ya anne babasına iyilikte bulunur veya onlardan maddi bir yardım görür. Bu rüya annenizle daha fazla vakit geçirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Kısa süre içinde anne babanızın size ihtiyaç duyacaklarını ve sizden yardım isteyeceklerini gösteren bu rüya, onlara yardım etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Hep Aynı Kişiyi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Nurcıhan (18 Haziran 2015 saat: 15:47)

  Rüyamda sevdıgım bır kız ıle kaza yapmıştık kaza yaptığımız fotoları cekıyodum ama benım haberım yoktu ve kıza bız ne ara kaza yaptık dedım cevap vermedi sonra kızla uyuyorduk kı yuzumuzde yara olduğunu gördüm ve çok şaşırdım sonra bırı peşime verıyoru asansöre bindim 8.kata bastım ama asansör 12. Kata çıkıyordu neyse 12.kata çıktım ondan sonra tekrar en alt kata indim nedense o her kimse benden belasını çekmiyordu neyse sonra uyandım


 2. Nurcihan (18 Haziran 2015 saat: 15:56)

  Rüyamda bır alet görüyordum sureklı olarak o aletı rüyalarımda görüyordum neyse bır ara başka bır rüyamda lunaparkta o aletı gördüm nasıl bır alet OLDUĞUNU soylıyım alete bındıgım zaman alet Dönüyor ve tekrar tersıne dönüyordu ve o aletı çok seviyordum o aletı ne kadar gorsem
  ona bınmek ıstıyordum aletın rengı beyaz idi Işık saçıyordu etrafa neyse


 3. Hasret (13 Eylül 2015 saat: 10:24)

  Ben rüyamda hep aynı Kişiyi görüyorum.. Ben eskiden onu çok seviyordum, aynı okulada gidiyoruz, ve o okulda hep bana Bakıyor benim olduğum yerlere oda geliyor (gerçek hayatta)
  Rüyada ise benimle Konuşuyor olduğum yere geliyor, ben nerdeysem oda orda, benim çok tuhafıma gidiyor, biz çünkü gerçek hayata konuşmuyoruz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,