RuyaTabirleri.com

Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağlamak

Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak, tersi ile yorumlanır. Yani böyle bir rüyayı gören kişi mutluluğa kavuşur, sıkıntılarında kurtulur. Bu rüya kişinin yararlı işler yapacağına, hayallerine kavuşacağına, gönül ilişkisine, makam ve mevki sahibi olacağına işarettir. Başka bir yorumda bu şekilde ağlamak sıkıntıya, rahatsızlığa ya da üzüntüye delalet eder. Hıçkırarak ağlayan kişi umduğuna nail olur ve istediğine kavuşur.

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağlamak kimine göre sevinç ve ferahlıktır. Ağlamanın şekline göre rüya yorumu değişmektedir. Eğer rüyada üstünü başını yırtarak, yüzünü yolarak ağlanırsa bu rüya hayırlı değildir. Gerçekte de ağlanacağına veya isabet edecek bir musibete işarettir. Gözyaşlarının yüzüne aktığını gören kimse, eğer bu yaşlar sıcaksa üzüntüye, soğuksa sevince yorulur. Rüyada ağlamak üzüntüden kurtulmadır.

Rüyada Gözyaşının Bir Gözünden Diğerine Girdiğini Görmek

Rüyada gözyaşının akarak sağ gözünden diğer gözüne girdiğini gören kişi gurbetteyse sılaya döner. Bu rüyayı gören kişi akrabalarına kavuşur ve hasretliği biter.

Rüyada Önce Ağlamak Sonra Güldüğünü Görmek

Rüyada ağlarken birden güldüğünü gören kişi hasta ise bu hastalığından kurtulamayacağına işarettir. Böyle bir rüya görenin eceli yakındır. Yine bu rüya sıkıntıdan sonra sevince delalet edebilir.

Rüyada Allah Korkusu İle Ağlamak

Bu tarz ağlamak oldukça hayırlı ve iyidir. Rüya sahibine erişecek hayırlara, menfaatlere ve güzelliklere delalet eder. Rüya sahibi hayatı boyunca mutlu olur. Sıkıntıdan kurtulur. O kişiye Allah tarafından yardım ulaşır. Tüm istedikleri gerecek olur. Bu rüya günahlardan pişmanlığa da işaret eder.

Rüyada Ağlamadığı Halde Gözlerinden Yaş Geldiğini Görmek

Rüyada ağlamadığı halde gözlerinden yaş geldiğini gören kişi ne istiyorsa gerçekleşir. Bu rüya mutluluğa ve arzuların tez şekilde olmasına delalet eder. Bu rüyayı gören kimsenin hayatı huzurlu ve rahat içinde geçer.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağlamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Tuğba (07 Mayıs 2014 saat: 10:55)

  Merhaba,ben 17 yaşındayım üniversiteye hazırlanıyorum. ruyamda ise annemle birlikte bi mağazaya gidiyoruz ve bana gelinlik alıyoruz ben başta gelinliği seviyorum saçımıda yaptiriyoruz ve çok mutluyum ama evlenicegimi bilmiyodum. Her yerden akrabalar falan gelmeye başlıyo deniz kenarinda bi evdeyiz. Ben aileme gelinliğimi gösteriyorum mutlu olduğumu anlatıyorum. Sonra evde tahta kesen bi adam görüyorum galiba onunla evlenicekmisim. akşam olunca gelinliği giyip komşuları gezmemizi istiyo evdekiler. Ben ağlamaya başlıyorum evlenmek istemiyorum diye. Daha Üniversitesi var bunun diye Ağlıyorum,o ara hamile olduğumu fark ediyorum, bunuda aldiricam iste banane evlenmicem diye hickira hickira ağlıyorum. Annemler cok gec dugun yarın evlenmek zorundasın diyolar bende 2 yil sonra bosanirim ozaman diye aglamaya devam ediyorum. Sonra giyinmeye gidiyorum o ara babaannemi goruyorum yatakta uzanirken, onun boynunda agliyorum evlenmek istemiyorum diye. Sonra tuvalete girip saçımı duzeltiyorum gelinligimi bastaki kadar sevmedigimi fark ediyorum. Sonra kendimi aileyle birlikle disarda yürürken goruyorum gelinlik uzerimdeydi.


 2. seda (28 Haziran 2014 saat: 11:43)

  Merhaba
  Ben universiteye hazirlaniyorum. İki yakin kiz arkadasim ve 5yildir brlikte oldugum bir sevgilim var. Sinavim umdugum gibi gecmedi ve ailem buna tepki gosterdi ilk olarak bunlari soyleyeyim.
  Ruyamda eski okulumda siniftan bir erkek tarafindan hafif tacize ugradigimi gordum ve aglaya aglaya lavaboya gittim. Arkadasimdan biri de pesimde beni sakinlestirmiye calisiyordu. Bu arada sevgilim ve onun kuzeni de lavabodaymis brana surpriz yapmak icin gelmisler. Ben arkadasimla tuvalete girip için için agliyorum. Bazen bagirarak bazen sessiz agliyorum. Ama ruyamda agladigimi sanko gercek hayatta da hissetmisim gibi oldu. Sevgilim de tuvalate geldi ve gozlerime bakti. Benim onunla kavga ettigim icin uzuldugumu sandi ve bana o kadar içten sarildi ki,sanki hersey gecti bi anda.
  Sinavim kotu gecti, annrm sinavima ve puanima tepki gosteriyor. O yanimdaki arkadasim can dostumdur. Sevgilimi de cok seviyorum. Bunlari da eklemek istedim.
  Yorumunuz icin simdiden tesekkurler..


 3. melike (12 Ekim 2014 saat: 11:52)

  Rüyamda bir siniftayiz üniversite sanirim suanki sevgilimle ordada beraberiz. Bir sarisin uzun boylu bir cocuk var ve sevgilimle konusup yapmayacaği şeyleri yaptırmak icin aklını çeliyor. Olay çıkıyor sınıfta bir anda ortalık karışıyor ama sevgilim bana bakarken kin tutmuş gibi birini oldurdugumle sucluyor o sarışın cocuk ben yalan diyorum ama sevgilim bile inanmıyor ordan kaçıyorum cok kalabalık biryerde saklanıyorum. Bir karmasa oluyor ve bana bir oyun hazrliyorlar beni yakalamak icin bende bağırıyorum polis gel tutukla diye ve bağıra bağıra ağlıyorum kelepcelendim sonrasında dışarda yürütüyorlar 1000 taneyr yakın merdiven cikarken haykiriyorum ben hic bişi yapmadım onu çok seviyorum diye ağlıyorum cok etkilendim :(


 4. alia (12 Kasım 2014 saat: 09:33)

  Rüyamda Cuma namazı kılarken, Allah’a olan aşk dolaysıyla ağlarken kendimi gördüm, bu ağlama kanlı bir ağlama şeklindeydi ve adı Coşkun olan bir sivil polis bu halimi görünce namaz kılmayı bırakmamı söylediyse de ben namaz kılmaya ve ağlamaya devam ettim. En sonunda cemaat ile kıldığım namaz bitince, kendim ayrı bir yerde tekrar namaza duracakken bu sefer de çok yaşlı bir amca yanımda belirdi ve birlikte namazı eda ettik.


 5. sslm (08 Mart 2015 saat: 12:35)

  Merhaba ben sevgilimden yeni ayrıldım ve benim için hayırlı olmadığı için ayrıldım dört yıllık bir ilişkiydi ve rüyamda onun yanına uzanıp hıçkıra hıçkıra ağladım o beni izledi. Benim ayrılma sebebim Allah yolunda ilerlemiyordu Müslümandı fakat dine uzaktı sadece oruç tutuyor. Anlamını iyi olarak düşünüyorum


 6. Meltem (23 Nisan 2015 saat: 11:12)

  Eski sevgilimin bana geri dönmek istediğini çok Üzgün olduğunu söyleyip ağlamasını ve sonrada ikimiz telefonda ağlamaya başladık.. sonra telefon bir anda kapandı bir türlü bir daha numarayı bulamadım.. bense nişanlıma ne diycem die hemen numaraları sildim rüyamda..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,