RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Rüyada hırsızlık yapmak, kötü, çirkin davranışlarda bulunmaya, hoş olmayan sözler konuşmaya ve kusurlu işler yapmaya alamet eder. Hak yolundan ayrılmaya, ona karşı gelmeye, onun buyruklarına riayet etmemeye, hak yemeye, iftira atmaya, ah ve beddua almaya işaret eder. Rüyada hırsızlık yapmak, hiç iyi değildir ve kişinin günahlara batacağı ve nefsine yenilerek şeytanla iş birliği yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak

Rüyada hırsızlık yapmak ve yakalanmak, kişinin aklından geçen bazı fena düşüncelerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin fesada karışmaya, hak yemeye ya da iftira etmeye yakın durduğuna ve Allah korkusunu terk edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Bir Şey Çalmak

Bir kişinin rüyasında bir şey çalmak, istemesi o kişinin bazı art niyetleri olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin hileli işler yapmak, fesat üretmek, insanların payına göz dikmek ve dinde farz olmayan şeyleri elde etmek gibi bir takım kötü niyetleri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada hırsızlık yaptığını görmek, helal olmayacak kapıları aralamaya ve bu sayede yine helal olmayacak ve bu yüzden yani makbul olmadığı için rahat yenmeyecek kazanca işaret eder.

Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çalmak, rüyayı gören kişinin, sıkıntıya düştüğü, çok endişe duyduğu hatta korktuğu bir anda hiç olmadık bir yerden gelecek yardım ile sorunlarından kurtulacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına ve dertlerinin ve tasalarının yok olacağına delalet eder.

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çalmak,  iş hayatında ya da sosyal hayatta çok sevilen ve değer verilen eş, dost ya da akrabalardan birinin çok büyük ve insanlardan saklayıp en yakınlarına bile açıklamaktan korktuğu bir düşüncesini öğreneceğine ya da bir üzüntüsüne istemeden ortak olacağına tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Hırsızlık Yapmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. GÜLÜZAR (27 Aralık 2013 saat: 10:28)

  Hatam olmadan adam öldürmüşüm ayrıntıyı çok hatırlamıyorum ama öldüren benim istemeyerek kötü bir insanı öldürmüşüm.Yurt dışına kaçmak için soygun yapıp arabistana kaçtığımı gördüm.(Ayrıntılarını gene hatırlamıyorum ama 400.000 riyal çalıp aynı gün uçağa binip gidiyorum)
  Biraz uzun konulu ama çok zor durumda kaldığımı ve hiç yoktan yere iki tane en büyük suçu işlediğim için üzülüyordum.Çoçuğum var onu bırakıp hapse girmemek için çalmışım.Teşekkür ederim.

 2. eda (02 Şubat 2014 saat: 11:47)

  istemeyerek anlamayarak para çalmışım, içinde baya var içindende 5 liralık tost almışım kendime. sonra günah olur öbür dünyada nasıl hesap veririm diye bir kenara atmışım sonra bir evin önünde buluyorum kendimi kadında evin önünü süpürüyor bir adam ismi atıyorum kafamdan (ama yanlış olur da giderim hesabı var kafamda ) burada diyor soyadı söylüyorum karısının adını da söylüyorum burada diyor galiba ben öksüz yetim kalmışın yaşlı insanlar bana bakıyor paran var mı diye de soruyor(okuldan sonra yaşanıyor çıkmışım okuldan, ben çıkana kadar akşam oluyor zaten ama orada gündüz )

 3. yunus emre (27 Şubat 2014 saat: 17:55)

  rüyamda 4 arkadaş banka soymaya karar verdik tam banka yolundayken 2 arkadaş vazgeçti ve benle diğer arkadaş bankayı soymaya gittik arkadaş önden girip bankayı soydu 2 torba paradan birini aldı gitti diğerini bana bırakmıştı bende aldım arkasından gittim arkadaşın tanıdığı bi araba firmasından o jip bende lüks bi arabaya bindim ve ola çıktık yanılmıyorsam 2.bankayı soymaya gidiyorduk ve ben keskin bi virajda virajı alamayıp uçurumdan aşşağı düştüm ama ne bana nede arabaya bişey olmadı ve arkadaşım uçurumun altında bana 2.bankayı soymuş beni bekliyordu ve rüya orda bitti

 4. aleyna (31 Mart 2014 saat: 14:10)

  Bende rüyamda bir mağazadayım daha sonra birşeyler alıp cebime koyuyorum sonra güvenlik kamerası aklıma geliyor o sırada güvenlik geliyor bir şeyler çaldın diyerek, bende yalan söylüyorum mağaza sorumlusu geliyor beni savunuyor yani suçsuz hale geliyorum.alışverişime devam ediyorum normal bir şekilde oradan istediklerimi alıp çıkıyorum.sanırım rüya bu kadardı. Bide küçük çaplı şeyler çalıyorum yani toka gibi falan. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

 5. ilyas (02 Mayıs 2014 saat: 01:50)

  Rüyamda eşimle birlikte kendi evimizde hırsızlık yapıyoruz. Çaldığımız birşey yok ama ortalığı fena halde dağıttık. Sonra da kaçtık. Geri dönüp iyi kalpli evsahibimizle görüşüp zararı karşılayacağımı beyan edip anlaştım. Hayırdır İnşallah. Aslında bahsi geçen evi daha önce hiç görmedim ve ev sahibini de görmedim. Şu anda çok şükür fiilen kendi evimizde huzur içinde oturmakya ve çocuklarımızı büyütmekteyiz. Rüyamda çocuk ortada yoktu. Sadece eşimle ikimiz vardıık.

 6. Avni YAVAŞ (04 Mayıs 2014 saat: 14:51)

  İyi günler rüyamda fransa da bir arkadaşım ile Fransız birisinin evinde hırsızlık yaparken yakalanıyordum. Hatırladığım yaptığım için çok pişman olduğum ve istemeyerek yaptığım. Birde rüyamda bir kaplanın bana saldırması eve kaçıp kurtuldum kapının altından pençelerini uzatıp beni yakalamaya çalışıyordu. Pençelerine çekiç ile vuruyordum. Bana zarar veremedi ama elimde ayığımda küçük pençe izleri vardı. Yorumlarınız için teşekkürler.

 7. Erol (10 Ekim 2014 saat: 10:50)

  Rüyamda sürekli cin leri görüyoruyorm devamlı olarakta aynı rüyayı görüyorum herdefasında. Rüyam şöyle …..(((. Karanlık bir oda dar bir oda tek başımayım birden yavru bir kedi ayaklarımın dibinde simsiyah gözleri insanın içini hoş edicek kadar güzel ve masum bakıyordu bir anda bir çocuga büründü buyu dizlerime geliyordu erkek çocuguydu elinden tuttumaya çalıştı tam tuttu derken vücüdumda elektirikler yıldırımlar çarpmaya başlaladı ama elimi tutmuştu be uykudan uyandım daha sonra tşk ler ….))))))))

 8. Halise (12 Ekim 2014 saat: 01:43)

  Hayırlı geceler dün gece ruyamda yere atılan bişeyleri parça halinde yemek gibi bişeylerdi ben onları yerden toplamaya çalışırken aklımdan geçiyor bunları çalsammı diye yani herkes çalıyoda ben neden çalmıyorum diye düşünürken onları yerden toplamaya çalışırken müdürümü görüyorum çok utanıyorum bana çok önemli bişey soruyo ben ona cvp veremiyorum utancımdan sözde hırsızlık yapıyorum diye iki defa bana bişeyler soruyo ben yine cvp veremiyorum arkamdan yürüyor ve ben uyandım çok etkisinde kaldım ben

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,