RuyaTabirleri.com

Rüyada İblis Görmek

Rüyada iblis görmek, rüyayı gören kişinin aldatılacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına alamet eder. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin arkasından dedikodusunu yapan, onu çirkin olayların içine çekmeye çalışan, adını kirletmenin, dolayısıyla da itibarını zedelemenin ve önünü tıkamanın planlarını yapan birileri olduğu anlamına gelir.

Rüyada İblis Öldürmek

Rüyayı gören kişinin art niyetli oldukları kadar aymaz, arsız, yüzsüz ve de tehlikeli kişilerden yakasını kurtarmayı başaracağına bu sayede omuzlarından sanki büyük bir yük kalkmışçasına rahatlayacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına alamet eder. Düşmanları ve rakipleri yenmenin yollarını ve fırsatlarını bulmaya yorulur.

Rüyada İblis Olmak

Rüyayı gören kişinin egolarına ve nefsine yenileceğine, bu yüzden doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine ve hak yolundan sapacağına tabir edilir. Rüya sahibinin daha sonradan hatırlamak istemeyeceği bir takım yanlışlara düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İblisten Korkmak

Rüyayı gören kişinin gerçekten de insanların tekin olmayanlarından hep korktuğuna, onlardan uzak durmaya ve korunmaya özen gösterdiğine bu nedenle mümkün mertebe kendi halinde yaşamaya çalıştığına ve kimseye uymadığına delalet eder.

Rüyada İblisi Yenmek

Rüyayı gören kişinin kötü duygu ve düşüncelerinden, hoş olmayan alışkanlıklarından ve günahlarından arınacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine ve de olgunlaşacağına alamet eder.

Rüyada İblisi Dövmek

Rüyayı gören kişinin başarılarını ve mutluluğunu bir türlü hazmedemeyen kimselerden uzaklaşacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına böylece eskisinden de başarılı ve mutlu olacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İblis Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mustafa kaya (14 Mart 2014 saat: 16:56)

  ruyamda bir arkadaşımla yürürken (bu arkadaşım cocukken intihar etmişti), bir köpeğin ayakla ve ağzı iple bağlanmış bir çuvala sarılmış sadece burnundan nefes alacak şekilde zorda bırakılmış bir işkence halinde gördük ve içimiz çok acıyarak köpeği kurtarmak istedik. lakin o ipleri kesecek hiçbir şey yoktu. arkadaşım anahtarın tırtıklı tarafıyla ipleri kesmeye başladı. ben de ona uydum ve köpeği kurtardık. kopek buyuk bir sevgiyle bize başını sürerken bir aslan çıkıverdi. aslanın köpeüi o hale koyduğunu hissettik. köpek bizi korumak için aslana saldırdı ve aslan köpeği sağ ön bacağından yakaladı. biz köpeğe yardım etmek isterken ben su fışkırttım ve o anda aslan köpeği bıraktı. o anda aslan dile geldi ve bize zarar vereceğini söyledi. köpek de konuştu ve onun zararlı biri olduğunu söyledi. derken aslan önce insan kılığına büründü ve çoğaldılar. sonra da birden iblisin kılığına geçtiler, ki bu onların gerçek suretleriydi. yani iblistiler onlar. ben de çok güçlü bir insan olduğumu hissediyordum ve ucunda çiviler olan bir sopayla daldım iblislerin arasına. bir çoğunu katlettim öldürdüm. benimle başa çıkamayacaklarını anladılar ve baş iblis bir ruh halinde bana saldırmaya başladı. onu yenemezdim bu yüzden korktum ve kaçmaya başladım. bir kişi bana engel oldu sanırım ve iblis bana ulaştı. amacı içime girmek ve bedenimi beni iblise çevirmekti. gücümü kullanacaktı. o anda Allaahu ekber bismillahirrahmanirrahim diyerek ardından kelimei şehadet getirdim bir kaç defa yüksek sesle. Allahın izniyle esirin olmayacam dedim. bağıra bağıra şehadet getirdim ve şeytan ya da iblislerin başı olan o kişi yenildi ve beni bıraktı. o anda hala şehadet getirirken kendi sesime uyandım. ruyam korkunçtu ama esiri olmadım iblisin.

  Not: elhamdülillah müslümanım bekarım 27 yaşındayım. dün yerde bi anahtar buldum. sahibinin beni bulası için de not yazıp anahtarı buldugum yere astım. hala arayan olmadı. bir gözümü kaybettim küçükken ama şükrünü eden biriyim. bunların dışında sosyalist biriyim fakat inançlıyım. sol görüşlü biriyim yani. ve kendimi ölüme çok yakın hissediyorum. çok uzattım kusura bakmayın. cevabınızı umarım kısa zamanda alırım. teşekkürler


 2. halime (24 Mart 2014 saat: 04:40)

  Bugün rüyamda yatağımda yatarken arkamdan bana sıkıca sarılan bir varlık olduğunu farkettim ve ben o sırada bunun karabasan olduğunu düşündüm ve euzu besmele çekmeye başladım. Ben euzu besmele çektikçe o bana daha sıkı sarılmaya başladı ve canı acıyordu sanki ama beni bırakmıyordu hani insanların bir yeri ağrır ve kendilerini kasarlar ya onun gibiydi,beni bırakmamakta direndi Baktım ki beni bırakmıyor bende üzerimden atmak için ona dokunmaya çalıştım sanki beni çepeçevve sarmış düz bir nesneydi bana kalıp gibi sarılmıştı sanki nasıl bir şekle sahip olduğunu anlayamadım.Aklıma hangi dualar geldiyse etmeye başladım Bazı duaları karıştıdım Sonra bana sarılması gevşedi o gevşeyince sen kimsin diye sordum bu sırada hala bana sarılmaktaydı ve oda kulağıma iblis dediği anda ben tekrar euzu besmele çektim ve hemen uyandım O kulağıma söylediği iblis sesi gerçekmiş gibiydi Bu rüyayı saat 3 buçukla 4 arası gördüm ve ben her yattığımda dua ederek yatan bir insanım buna rağmen böyle bir rüya gördüm Anlamını çok merak ediyorum Bilmeyerek kötü bir günah mı işledim acaba?


 3. damla (07 Haziran 2014 saat: 15:56)

  şeytan evimin kapısına gelip kapıyı çalıp onu içeri almamı istiyor fakat ben almıyorumm içeri geçiyorum kısa bi süre sonra kapıya geri dönüyorum bi bakıyorum ki şeytan küçük bi kız çoçuğunun kılığına girmiş kapıyı çalıyo fakat ben açmıyorum sonra bi ses duyuyorum ve bana ayetel kürsi yi okumam gerektiğini söylüyor rüyam ne anlama geliyor açıklarmısın lütfen


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,