RuyaTabirleri.com

Rüyada İbrik Görmek

Rüyada ibrik görmek, makbul olan mala, helal olan ekmeğe ve her şeyin en güzeline sahip olmaya alamet eder. Kişinin hayatında yaşanacak müjdeli ve sevinçli olaylara tabir edilir. Rüyada ibrik görmek, bolluk ve bereket içinde olmaya, işlerinden yana daima verim elde etmeye, geçim sıkıntısı çekmemeye ve hastalanmamaya rivayet edilir. Allah’ın lütufları ile karşılaşmaya ve onun nimetlerinden dilediğince faydalanmaya tabir edilir.

Rüyada Gümüş İbrik Görmek

Rüyada gümüş ibrik görmek, rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine işaret eder.

Rüyada İbrik Toplamak

Rüyada ibrik toplamak, rüyayı gören kişinin hak yolunda çok makbul ve kutsal olan hayır işleri yaptığına, çevresindeki hemen her kişiye ve elinin değdiği her insan yardım ettiğine, bu sayede en hayırlı ve en büyük duaları aldığına rivayet edilir.

Rüyada Güğüm Görmek

Rüyada güğüm görmek rüya sahibinin gerçekleştirmeyi çok istediği hedeflerine kavuşmak için karşısına çok büyük, eşsiz ve herkese nasip olmayacak kadar önemli fırsatların çıkacağına ve kişinin bu konuda çok şanslı olacağına delalet eder. Bu yolun sonunda kişi için hayır ve mutluluk vardır diye yorumlanır.

Rüyada Testi Görmek

Rüyada testi görmek, evde erkeklerin hizmetini gören hanıma ya da hanımın yardımcısına tabir edilir. Hayatı kolaylaştıran, güzelleştiren, işleri çekip çeviren, yetenekli, akıllı, ahlaklı, güzel ve mektepli bir kadının varlığına alamet eder.

Rüyada Cezve Görmek

Rüyada cezve görmek, pek de hayırlı değildir. Bu rüya kişinin çevresindeki cahil, haris, kötü kalpli ve fesat kimseler ile açıklanır. Bu kişilerin ikiyüzlü oldukları yorumu yapılır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İbrik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Sevda karakaya (20 Eylül 2015 saat: 08:52)

    Rüyamda bana Bi jeep hediye geliyir. .gümüş gri ile çok uçuk mavi arasında..iki kişilik safari jeep leri gibi üstü yarı açık bir araç. .aracında arkasında jeep lerde teker yeri oluryaaaa..onun yerine gümüş bir gugum vardı. .ben hatta hiç beğenmiyorum. .bu nasıl bir araba ben böyle bişey istememistim diyorum..ve uyandım. ..


  2. sewda karakaya (20 Eylül 2015 saat: 08:58)

    Yolun ortasında iki büyük yılan ama piton gibi kalın ve uzun..ikiside yukarı doğru birbirine dolanmis..fakat ikisininde kafaları yokk başları kopmus tu..ben o yoldan gidicekmisim gitmiyorum..uyandım sonra…ve yilanlarin ikiside birbirlerine cok ciddi anlamda sarmas dolastilar yukari dogru yilanlarin dansi seklinde idiler…cekindim ve izledim o yolagitmedim..uyandim birden..tşk ederimn


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,