RuyaTabirleri.com

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada iç çamaşırı görmek rüya sahibinin öncelikleri ve özel hisleridir. Rüyasında iç çamaşır gören kişi kendisi için çok önemli olan kişilerle bir araya gelecek ve keyifli zaman geçirecek demektir.

Rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir.

Rüyada İç Çamaşırı Satmak

Rüya sahibinin hayatındaki kesin ve radikal değişim ile ifade edilir. Rüya sahibi hayatı ile ilgili hayati konuları gözden geçirecek ve bu konuları kafasında netleştirecek demektir.

Rüyada İç Çamaşırı Satın Almak

Rüya sahibinin şahsi düşünceleri, duyguları ve olaylar karşısındaki yaklaşımı olarak tabir edilir. Bir yandan da rüya sahibi için hayatındaki yenilikler olarak değerlendirilir.

Rüyada İç Çamaşır Değiştirmek

Rüyasında iç çamaşırı değiştirdiğini gören kişinin hayatında mutluluk verecek bir birliktelik yaşanacağına ve bu birliktelik sayesinde kişi için bir ömür sürecek olan huzurun ilk adımlarının atılacağına tabir edilir.

Rüyada Sutyen Görmek

İnsanoğlunun sahip olduğu doğal dürtülere işaret eder. Rüyasında sutyen gören kişi çok heyecan duyacağı bir maceraya kapılıp gidecek demektir.

Rüyada Külot Görmek

Kadınla tabir edilir. Bu kadın kendini ailesindeki erkeklere adamış olan kadın olarak ifade edilir. Rüyasında külotsuz olduğunu gören kişi ailesinden çok sevdiği birinin acısını yaşayabilir ya da böylesine kötü bir şey duyabilir.

Rüyada Külot Satın Almak

İçten gelen duyguları işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin sakladığı bazı gerçekler olduğuna delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İç Çamaşırı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. aybir (09 Şubat 2014 saat: 19:26)

    Cocuklar okula basliyo.ben bi telas icindeyim.ordan oraya kosusturuyorum.sonra sinifa giriyoruz.ama sinif gibi degil daha cok evi andiriyo.ogretmen bi ogrencinin annesiyle adi handan yanyana.gulsah arkadasim var bizde onla yanyanayiz.bize karsi cok resmi ve seviyeliler.uzaktan uzaga bize yan yan bakiyolar.daha sobraogretmen kilot dagitiyo.arkadasim 4-5 tane aliyo.ama en ustteki cam mavisi renginde.bana sende secsene diyo.bende bakiniyorum.bi yandan da acaba alsam mi diyede dusunuyorum.ruyami yorumlarsaniz sevinirim.


  2. Ülgen (06 Mart 2014 saat: 13:31)

    Annem ile evi toparlıyoruz. Ben kendi odamda ki dolapları topluyorum. Dolap ve çekmeceleri açıp kapatıyorum . Bi çekmeceyi açtığımda karışık ve rengarek iç çamaşırlarım olduğunu görüyorum. Bir çoğu hala etiletli kullanılmamış rengarek ve çekmece ağzına kadar dolu..öylesine dolu ki çekmece kapatırken bile dışarıya çıkan zorla kapanan bi çekmece. Rüyada kayda değecek bi aksiyon hareketlilik yoktu. Kendi odam ve hatta tam olarak oda mı toparlıyoruz yoksa biz o eve yeni mi taşınmışız hatırlamıyorum. Çok güzel , rengarek etiketleri henüz üzerinde karışık halde bir sürü çamaşır…


  3. öznur (03 Mayıs 2014 saat: 13:15)

    ruyamda sankı yabancı bir ülkedeyiz..telefonumun bataryasını kaybedıyorum sonra buluyorum..daha sonra heryerde magzalar dolu,ıc camasırcı,kot kıyafetlerı..ben kendıme kot bakıyorum o arada bı erkek den yabancı para ıstıyorum..annem arap bır kadın arkds bulmus kendıne gezınıyor bı ara onu kaybedıyorum daha sonra buluyorum..eskı bır bayan arkdsımı goruyorum..ıc camasırı begenıyor..eskı erkek arkadasımı gorusuyorum..saskın saskın bakıyor bana ..ben yut dısına gıdıyorm dıyorum..hayran hayran bakıyor..yanından ayrılıyorum..arap bır kız arkads buluyorum kendime..gezıyorum..sonra kendıme kıyafet secerken uyandım..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,