RuyaTabirleri.com

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek hiç çaba harcamadan ve yorulmadan kolayca, haram olarak elinize geçecek paraya işaret eder. Gördüğünüz içkinin çeşidine ve rengine göre de değişiklik gösterebilir. Eğer berrak ve alkolsüz bir içki gördüyseniz yakın zamanlarda mutluluğa ve huzura kavuşabileceğinize, şarapşampanya ve bunun gibi içkileri içmeden gören bir kadın ise asil bir kadın olduğuna, bir erkek ise asil ve soylu bir hanımı olabileceğine veya olduğuna işaret etmektedir. Alkollü içkiler genellikle kötüye yorulurlar.

Rüyada içki akan bir nehir görmek rüyayı gören kişiyi çok büyük imtihanların beklediğine, içki akan nehirde yüzmek ise kişiyi bekleyen bu imtihanların hiç birinde başarı gösteremeyeceğine işaret eder.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içtiğini gören kimsenin eline yakın zamanlarda haram mal veya para geçeceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ya da büyük günahlar işleyeceğine delalet eder. Rüyada bir içkiyi kadehten içtiğinizi görmek yine elinize haram mal ya da para geçeceğine, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine ayrıca kişinin ahmaklık ve cehaletine işaret eder. Rüyada rakı ya da su ile karıştırılmış bir içki içtiğini görmek kişinin eline bir kısmı haram bir kısmı helal olan bir paranın geçebileceği anlamına gelir. Rüyada içki içerek sarhoş olduğunu görmek paranızı, malınızı, mülkünüzü dağıtıp israf edeceğiniz, dikkatli olmanız ve harcamalarınızı kısmanız şeklinde yorumlanır.

Rüyada İçki İçen Birini Görmek

Rüyada içki içen birini görmek hayra yorumlanır. İçkinin içildiği ortamda bulunduğunu gören ama kendisi içmeyen ya da sadece içki içen birini gören kimse Allah için savaşıp şehit olmaya çağırılıyor şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada içki masası görmek yine bu şekilde yorumlanır.

Rüyada İçki Şişesi Görmek

Rüyada içki şişesi görmek birine maddi açıdan yardım edebilecek kadar büyük bir paranın elinize geçebileceğine, sevdiğiniz bir kişiye kavuşabileceğinize ya da çevrenizdeki sizi seven insanlar tarafından yardım ya da iyilik görebileceğinize delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İçki Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yusuf (05 Şubat 2014 saat: 07:08)

    rüyamda asansör ile büyük bir evin çatısına çıkıyordum orada iki arkadaşım vardı bir tanesi içki içiyordu diğerinin ise yanında içki şişesi vardı sanırım oda içiyordu. benim elimde de anahtar vardı. arkadaşlarıma doğru gidip elimdeki anahtarı içki içenin elindeki içki şişesine vuruyordum. dönerken de yerden misket ve eski tarihli demir paralar topluyordum. o iki arkadaşımda gelip toplamaya başlıyorlardı. o ikisi birbirine yadım ediyordu. bende tek başıma topluyordum. daha sonra birisi gelip toplamada bana yardım ediyordu.


  2. Yakup (04 Nisan 2014 saat: 03:32)

    Tam hatırlamıyorum belkide rüya bu kadardı bilmiyorum ama rüya şöyle : kendi iş yerimde ortağim ben ve 2 kişi daha içki içmek için oturmuş vaziyetteydik. İçkiden kastımda rakı. Ben içkileri dört bardağa doldurduktan sonra tam içecekten ortağıma bakıp ben içmeyecegimi söyledim. Tam hatırlamıyorum ama o içti galiba.
    Rüya bu kadar.

    Burda okudugum, Allah için çağrılıp şehit olmaya çağrılıyor şeklinde yazılmış. Ayrıntılı şekilde görmüş olduğum rüyayı anlattım. Bu aralar çeşitli rüyalar görüyorum etkilendiğim rüyalardan biri de bu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,