RuyaTabirleri.com

Rüyada İçki İçtiğini Görmek

Rüyada içki içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin, kısa bir zaman içinde hiç beklemediği bir yerden eline geçecek olan haram bir malın varlığına, bu mal yüzünden rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılara girdiğine, çok sıkıntılı dönemler geçirdiğine, vicdani olarak da çok endişeli ve rahatsız olacağına ve bir an önce bu maldan kurtulmak için çaba göstereceğine rivayet eder. Aynı zamanda, içki içtiğini gören kişinin, çok büyük günahlar işleyeceğine ve bu günahlar ile çok büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada İçki İçen Görmek

Rüya sahibinin, içki konusunda çok titiz olduğuna, sevdiği kişilerden birinin yaşadıklarından ötürü çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayan biri olarak kendisini içkiye verdiğine ve bu durumdan kurtulması, kendisini temizlemesi ve şimdiye kadar bu yüzden yaşadığı olaylardan kendisini alıkoyup daha düzgün yaşaması ve bu duruma göre hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Şarap İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işinde çok başarılı bir kişi olacağına delalet eder. Aynı zamanda, aile içinde çok mutlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada Bira İçtiğini Görmek

Uzun zamandan beri tek başına yaşamakta olan rüya sahibinin, yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir ilişki yaşayacağına ve çok kısa bir zaman sonra da dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada Rakı İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında kendisini çekemeyen bir kişi tarafından bir dedikoduya uğrayacağına ve çok üzüntülü zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İçki İçtiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. burak (23 Haziran 2014 saat: 12:08)

    Rüyamda şişeden bir sıvı içiyordum ayakta sonra onun içki olduğunu farkettim ve cok pişman oldum… gerçek hayatta namaz kiliyorum ve dinimizin gerektiği şekilde yaşamaya çalışıyorum o sivinin içki olduğunu farkedince vucudumdan kaç günde cikicak korkusunu hissettim. Görmüş olduğum ruya neye delalet olabilir acaba yorumlarsaniz cok teşekkür ederim acaba gerçekten haram bir nala sahip mi olucam yoksa sitede okuduğum yorumdaki gibi kotu kadına işaret mi


  2. osman (14 Temmuz 2014 saat: 03:25)

    Rüyamda gece hertaraf karanlık evde otururken calstigm yere bir araba yaklastigni ve tanidim biri oldununu görüp gidiyorum snra is yerime gidiyorum bitane içki içen adam bitane yerde yatan adam bana seslenip bacakları uzuyor bitanede saldalyede oturan insan gördüm is yerindeggözlerim kapaniyor acamiyorum ugrAsiyom aclmiyor evin önüneggeldigimde ise aciliyor gözlerim eve tam girecekken arkadasim yaninda belirtiyor eve giriyoruz bir tane kedi boyle yawru kedi gibi ama tüysüz zayiff snra o kediye kolumla kovaliyorum …


  3. mehmet (29 Aralık 2014 saat: 10:19)

    Ruyamda dolmusta babamla giderken eski kiz arkadasim dolmusun icinde bira ictigini gordum ve beni gorunce gormemezlikten gelip birayi bitirip otobusun camindan atip kirdi sonra dolmustan inince bende indim pesinden bi parka geldim arkasindan gelerek simdi evlendigi kocasi cikti ama ufacik olmus normalde iri biri bende gulerek cagirip konustuk oyle


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,