RuyaTabirleri.com

Rüyada İçli Köfte Görmek

Rüyada içli köfte görmek, rüya sahibinin evli olması durumunda hamarat bir eşe sahip olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin eşi, ev işlerinde eşini mutlu edecek derece yetenekli olacaktır ve eşine iyi bir şekilde bakabilecektir. Bekar bir rüya sahibinin rüyasında içli köfte görmesi ise, ailesinden uzak bir yere gideceği şeklinde yorumlanır. Bu uzak yolculuk, eğitim veya iş için gerçekleşecektir.

Rüyada İçli Köfte Yemek

Rüyada içli köfte yediğini görmek, rüya sahibinin evini geçirmede sıkıntı yaşamayacağına delalet eder. Kişi, ailesinin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılayabilecektir. Bu durum rüya sahibinin kazancının yerinde olacağına delalet eder. Rüyada içli köfte yenilmesi, rüya sahibinin düzenli bir ev hayatına sahip olacağı ve bu durumdan memnun olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İçli Köfte Yapmak

Rüyada içli köfte yaptığını görmek, rüya sahibinin bir kadın olması durumunda ev işlerinde son derece başarılı olacağına delalet eder. Kadın, eşini yaptığı güzel yemeklerle mutlu edecektir. Rüyada içli köfte yaptığını gören rüya sahibinin erkek olması durumunda ise ev hayatında sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi, eşinin ev işlerinden memnun olmayacaktır.

Rüyada İçli Köfte Almak

Rüyada bir marketten veya başka bir esnaftan içli köfte aldığını görmek, rüya sahibinin kazancının yerinde olmasına delalet eder. Kişi, bol para kazanacaktır ve bu sayede ev yaşantısı sorunsuz bir şekilde sürecektir. Rüyada içli köfte satın almak, rüya sahibinin zenginliğine delalet eder.

Rüyada İçli Köfte Satmak

Rüyada içli köfte sattığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine ve bu sıkıntılı günlerde en büyük desteği ailesinden göreceğine işarettir. Rüya sahibinin yaşayacağı bu sıkıntılar, genellikle maddi temelli olacaktır. Bu maddi temelli sıkıntılar, başta rüya sahibinin eşinin desteği olmak üzere aileden gelen desteklerle aşılacak ve düzlüğe çıkılacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İçli Köfte Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sevda (31 Aralık 2014 saat: 12:25)

    Rüyamda yol kenarında bir yerdeyim. Bir yere yetişmeye çalışıyorum o esnada yol da. Biri kız arkadaşım biri de ünlü bir bayan bana eğlence bitti diyor. Tam yola devam ederken tam köprü üstünde koşarak arkam geliyor sana da getirdim al diyor. İçli kofte bana getirdi bende çok mutlu oldum.


  2. ayyuş (07 Şubat 2015 saat: 13:15)

    sonrada geri rüya gördüm cıksorutda sevim dezengilin kapısında düğün var iki gelin iki damat gördüm onları alım fotografcıya götürüm orda beklik ben geri sevim dezen gile gidim niğar üvey annem yani sag şuanda köfte yoguruy içli köfte ediy bende yardım edim kapadıp kapatıp koyum içli köfteyi köftede yogurulmamış da zor kapanıy geri gidim fotofrafcıya gidim karşısı park orda parkın içinde cesmeden su içiyorum iki elimlede yüzüme su döküyorum ama silmiyorum yüzümü


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,