RuyaTabirleri.com

Rüyada İçmek

Rüyada içmek çok hayırlı ve güzeldir. Dinimizce helal olan şeyleri içmek, mutluluk, sevinç ve hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah’ın sevgili kulları arasında olmak ve onun cennetine girmek için, ibadeti hiç aksatmamasına, zekât ve sadaka vermesine, alnını günde beş vakit secdeye değdirmesine ve günah işlememek adına helal olana yakın haram olana da uzak durmasına alamet eder. Fakat dinde haram kılınmış şeyleri içmek uğursuzluk ve melanet yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek, rüyayı gören kişinin, kendi iç güzelliğinin yani kalbinin temiz olması sayesinde çok güzel ve hayırlı şeyler ile karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada şerbet içmek, rüya sahibinin, yüreğinin temiz olması sayesinde her istediği şeye kavuşacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına işaret edilir.

Rüyada Soğuk Meşrubat İçmek

Rüyada soğuk meşrubat içmek, ortaya konan projeler, gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılan iş sayesinde yüksek mevkilere gelip çok büyük paralar kazanılacağına tabir edilir.

 Rüyada Kaplıcada Sıcak Su İçmek

Rüyada kaplıcada sıcak su içmek, epey zamandır muzdarip olunan ve her türlü yol denenmesine rağmen bir arpa boyu yol alınamayan bir rahatsızlığın en kısa zaman içerisinde düzeleceğine delalet edilir.

Rüyada Kaplıca Dışında Bir Yerde Sıcak Su İçmek

Rüyada kaplıca dışında sıcak su içmek, aile hayatı ya da sosyal hayat içerisinde yaşanacak ve büyük yıkımlara sebep olacak olan bir soruna ya da bir hastalığa yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada Sarhoş Olana Kadar Alkol İçmek

Rüyada sarhoş olana kadar alkol alan kişinin, bir sorunla karşı karşıya kalarak kaza geçirme durumuna geleceğine işaret edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İçmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yasin (17 Şubat 2014 saat: 11:01)

    rüyamda galatasaray başkanı ünal aysal ı gördüm rüyada bir akrabımızın dünürü olarak gözüküyor ama gs başkanı olarak bizim köydeki evimizi ziyaret ediyor biz çok seviniyoruz sohbet edip yaptığı güzel icraatlardan bahsediyoruz.aile bireylerimizde kalabalık bir şekilde sohbete katılıyor en çok benimle konuşuyor benim düşüncelerimi soruyor çeşitli malzemelerden bir içecek yaptığını daha çok bitki vb şeylerden.. benim bunu içmem gerektiğini bunu beğeneciğimi söylüyor içeceği içtğimde çok hoşuma gidiyor. bir isteğim olup olmadığını soruyor bende olmadığını nasıl olsa başkanı bir daha nasıl olsa göreceğimi düşünüyorum selamlaşarak bizim evden ayrılıyor daha sonra en üçük amcamı görüyorum istediğinde ne kadar güzel giyindiğini babama söylüyor güzel giyinmişti gerçekten.. daha sonra büyük amcamı ve erkek kardeşimi görüyorum köyde olduğumuz için köy işleri yapıyoruz evimizin az aşaağısında bizim olan bir yerde hayvanlar a ot yaptırıyoruz ama ot makinasından çıkan otu yapan kişinin baştan savma ve az yaptığını hayvanlara yetmeyeceğini konuşuyoruz…hatırlıyabildiklerim bu kadar teşekkür ederim…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,