RuyaTabirleri.com

Rüyada İcra Görmek

Rüyada icra görmek, rüyayı gören kişinin, uzak bir akrabasından kalan bir miktar mirastan ötürü bazı sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntıların uzunca bir süre devam edeceğine, bu yüzden çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine rivayet eder.

Rüyada İcra Memuru Görmek 

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı bazı olaylardan ötürü kendisini çok kötü hissettiğine, bir türlü kendisini toparlayıp hayata karışamadığına, kendi halinde yaşayıp gitmeye çalıştığına ve daha kötü bir hale gelebileceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sahip olduğu bilgi beceri ve yeteneklere uygun bir işe girip yükselmek için çok çaba sarfettiğine ve bu konuda başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada İcra Kâğıdı Görmek 

Rüyayı gören kişinin, kendisini çekemeyen ve zarara uğraması için sürekli çabalayan insanlar tarafından çok kötü bir oyunun içine çekilmeye çalışıldığına, eğer dikkat etmezse ve doğru adımları atmazsa bu oyun yüzünden çok büyük bir zarar göreceğine ve başının çok kötü bir şekilde sıkışacağına işaret eder.

Rüyada Eve İcra Gelmesi 

Rüya sahibinin, eline geçecek olan yüklü bir miktar paradan ötürü çevresindeki insanlar ile arasının açılacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, içinden çıkılamaza sorunlar yaşayacağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına ve çok daha kötü olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada İcralık Olmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında yaşadığı bir sorundan kurtulmak için aldığı bir miktar para yüzünden sevdiği kişiler ile tartışma yaşayacağına ve aralarına ister istemez çok büyük bir kırgınlığın gireceğine rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İcra Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Emine kuralay (04 Ocak 2015 saat: 20:57)

    Is yerine icra memuru elinde 2 3 adet zarfla borcum olduğuna dair zarf getirdi. Bende Zarfları açtım itiraz ettim. Ama iş yerinde bana olumsuz gözle baktı is arkadaşlarım ve patrinum. Sonra benim ayrı isim varmış iki bölmeli ayrı kapılı ve bir iş. dikiş makinasına çalışan elemanı var harman gibi bir yerde model diliyor. Sonra bir yaşlı kadın varmış güzel yüzlü. Icimden bu kadını ise alırım diye dusunuyorum. Kadın yaşlı ama hoş bir yüzü var.sonra o iş arkadaşlarımdan bir tanesi benim mallar varmış elbiseler. Onları 1 tl ye satıyor. Ben çok kızıyorum toplamış bütün elbiseleri ucuza satıyor diye kıza çok sinirlendim dövmek istiyorum.sonra diğer is arkadaşlarım hep birlikte beni sıkıştırma istediler dovuceklerdi.ellerinde birer sarı sütyen le beni bogucaklarmis.yakkasik 7 8 kişi. Bende selavat çekiyorum. Ve uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,