RuyaTabirleri.com

Rüyada İğne Olmak

Rüyada iğne olmak, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmak için yardım almak isteyeceği anlamına gelir. Zor bir dönemin de habercisi olan rüya aynı zamanda bu durumun kalıcı olmayacağını ve sabır ve zaman neticesinde daha mutlu günlerin geleceğine de yorumlanır. Rüyasında iğne olan kişiler özel hayatında olumsuz gelişmeler yaşar, tartışmalı ve çelişkilerle dolu bir döneme işaret eder. Tüm işlerin bozulacağı bir dönemi ve her şeyin alt üst olacağını delalet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin maddi açıdan da mevcut durumunu koruyamayıp daha sonra düşkün bir hale düşeceğinin de tabiridir.

Rüyada Koldan İğne Olmak

Rüyasında kolundan iğne vurulan kişi evli ise ve kızı varsa onunla ilgili kötü bir haber alır. Bekar biri ise en yakın arkadaşı veya dostundan kötülük görür. Rüyada kolundan iğne olmak beklenmeyen birinden görülen zarar veya yakın aile çevresinden alınacak hastalık, kaza gibi olumsuz, kötü bir haber anlamına gelir. Bazı alimler rüyasında kolundan iğne vurulan kişinin büyük bir rahatlama yaşayacağını ve uzun süredir beklediği müjdeli bir haberi alacağı şeklinde de yorumda bulunurlar.

Rüyada İğne Olan Birini Görmek

Rüyasında bir başkasına iğne vurulduğunu gören kişi, yardıma ihtiyacı olan birine yüz çevirir ve Allah yolundan uzak, kibirli bir hayat sürer. Kişinin sevaplarının azaldığını ve amel defterinin kötülüklerle dolu olduğunu işaret eden rüya aynı zamanda kişinin tövbe edip Allah yoluna girmesi anlamına da gelir.

Rüyada İğne Satın Almak

Rüyasında iğne satın alan kişi büyük bir karar vermek zorunda kalır. Genellikle iş hayatı ve ev yaşamı ile ilgili büyük, ani değişikliklere işaret eden rüya, kişi için hayırlara vesile olacak bir değişimin de göstergesidir. Mevcut işlerin daha iyi olacağına, aile saadetinin artacağına ve gelecek günlerin kişi için çok hayırlı, mutlu zamanlar olacağına da tabir olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İğne Olmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. birsen (23 Ekim 2015 saat: 21:42)

    Merhaba. Rüyamda kizimin matematik hocasi ve esi kolumdan damara igne yaptilar. Bu ilacin iki kere olmasi gerektigini fiyatının 750tl oldugunu soylediler. daha sonra enjektore damarimdan az kan cektiler daha once siyaha yakin olan kan rengim tam bir bayrak kirmizisi idi. Hayra yormaya calistim ama size de yazmadan edemedim. selam ile


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,